Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala
Lek w moim przypadku, czyli borderline - pomogl i jakos szczegolnie nie zaszkodzil.
Obecnie biorę: Pregabalinę (600 mg/doba), Zoloft (200 mg), Ketrel (4 tabletki dziennie, 1 rano, 1 w południe, 2 na noc), Xanax SR (5 mg - stopniowo będę schodzić), Depakine (500 rano i 500 wieczorem), Czy taka mieszanka leków jest bezpieczna? Czy to są wysokie dawki?
24 maja 2022zduszonyszept pisze: Witam. Wczoraj lekarz przepisał mi ten lek, co ma mi niby pomóc w odkładaniu alprazolamu.
Sam mam bardzo dobre doświadczenie z depakine, natomiast zastosowany na przećpanie benzo (głównie xanax) i to w miksie z innymi substancjami. Telepało mną, nie spałem przez tydzień itd. Depakine pomógł i mam nadzieję, że tak też jest w Twoim przypadku.
Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że 600 pregabaliny to jest spora dawka, ale to lekarz Cię badał i pewnie z jakiegoś powodu tak zarekomendował, przypuszczalnie na jakiś czas. Powodzenia.
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
24 maja 2022zduszonyszept pisze: Witam. Wczoraj lekarz przepisał mi ten lek, co ma mi niby pomóc w odkładaniu alprazolamu. Jednak tutaj czytam, że nie można go łączyć z benzo, więc nie wiem jak to jest? Ale chyba psychiatra wie co robi?
Obecnie biorę: Pregabalinę (600 mg/doba), Zoloft (200 mg), Ketrel (4 tabletki dziennie, 1 rano, 1 w południe, 2 na noc), Xanax SR (5 mg - stopniowo będę schodzić), Depakine (500 rano i 500 wieczorem), Czy taka mieszanka leków jest bezpieczna? Czy to są wysokie dawki?
Ps można zarzucić mega dawkę tego na bezseność???
Na rynku są podobne substacje co w temacie dalej nie opisane.
Niemcy w obliczu "fentanylowej fali". Eksperci biją na alarm.
Badania nad psychodelikami blokują przepisy?
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?
Policjanci zlikwidowali laboratorium mefedronu w Otwocku
Otwoccy policjanci w tym roku zlikwidowali już trzecie laboratorium produkujące „białą śmierć”. Tym razem policjanci zlokalizowali laboratorium na tyłach jednej z otwockich posesji. Mundurowi zatrzymali 48-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających, posiadanie oraz wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli mefedron, 4-CMC, oraz 140 litrów 4-metylopropiofenolu. Podejrzany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Otwocku trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.
Zmiany w mózgu u użytkowników marihuany mogą wynikać z innych czynników, twierdzą naukowcy
W miarę jak marihuana zyskuje popularność zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych, rośnie potrzeba zrozumienia jej długofalowego wpływu na zdrowie, szczególnie na strukturę i funkcje mózgu. Najnowsze badanie opublikowane w czasopiśmie BMJ Mental Health rzuca światło na tę kwestię, sugerując, że zmiany w mózgu związane z marihuaną mogą nie mieć charakteru przyczynowego. To odkrycie otwiera nowe wątpliwości dotyczące wpływu marihuany na zdrowie, które mogą być kluczowe dla dalszego kształtowania polityki zdrowotnej.
Stał bez spodni, zamierzał wstrzyknąć sobie heroinę
Do niecodziennej sytuacji doszło na Pradze-Południe. Strażnicy miejscy patrolujący dzielnicę dostrzegli mężczyznę, któremu brakowało dolnej części garderoby. Okazało się, że zamierzał wstrzyknąć sobie heroinę.