uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
  • 26 / 1 / 0
proponowane zamienniki topsina, który został wycofany ze sprzedaży są sprawdzone i preferowane?
  • 26 / 1 / 0
Ponawiam prośbę o informację :c
  • 1 / / 0
20 lipca 2022klrd pisze:
@jezus_chytrus
czesc i czolem,
potrzebuję Twojej porady, mam w ziemi 9 auto, ale mają troche ograniczone slonce, okolo 4-5h max. Jakos tam rosną, jedna wieksza druga mniejsza, no trudno.. no i mam jeszcze 6 wykielkowanych nasion +speed auto i zastanawiam sie nad materialowymi donicami 50l do nich, by móc je przenosic gdy slonce na dzialce mi spierdoli za DOM.. bede wdzieczny jesli wypowiesz się co o tym sadzisz, bo to moj pierwszy outdoor i nie orientuje się czy roslinki beda np zle znosic przenoszenie z miejsca na miejsce itd..
Cześć! Dobra pytanie to naprawdę zależy od kilku rzeczy. Materiałowe donice 50 l są świetne, bo pozwalają korzeniom „oddychać” i osuszają się szybciej niż plastikowe. Przenoszenie roślin może być stresujące, szczególnie jeśli robi się to w fazie kwitnienia, ale jeśli robisz to ostrożnie podlewasz dobrze przed, unikasz wstrząsów myślę, że to się uda.
  • 12692 / 2456 / 0
Przenoszenie materiałowych wiąże się z ryzykiem ruchu ziemi i korzenie mogą być niezadowolone. Po podlaniu faktycznie jest bardziej stabilnie, ale najlepsze byłyby podstawki na kółeczkach.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
Newsy
[img]
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes

Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.

[img]
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.

[img]
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn

Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.