Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 189 • Strona 15 z 19
  • 12 / 1 / 0
Panowie, tylko SSRI. Miałem ten problem i to pomaga na prawdę bardzo skutecznie a skutki uboczne nie są jakoś szczególnie odczuwalne. Nie wstydzić się i zapieprzać do lekarza!
  • 3090 / 465 / 1
Ja mowie sertralina
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 7 / 2 / 0
@Retrowirus Działanie na PE spoko, ale następnego dnia człowiek czuje się jak na kacu...

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 105 / 14 / 0
DXM w dawce 60mg na jakieś 2h przed stosunkiem nieco pomaga. Suplementacja 5htp też.
  • 216 / 110 / 0
Tak więc ja polecam SSRI, ale doraźnie. Godzinę przed akcją, broń boże nie codziennie.
U mnie potrzeba w sytuacjach niespodziewanych, takich jak seks po tygodniowym nofapie, gdy byłbym trochę nadwrażliwy- biorę 10mg escitalopramu i mogę bzikać ilę chcę :3
Uwaga! Użytkownik bulku nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / 2 / 0
Polecam fenibut. U mnie zaczyna działać po kilku godzinach i utrzymuje się nawet do rana.
Jesteśmy Bogami, trochę wiary i po marzenia :)
  • 20 / 9 / 0
Polecam gorąco "Edging".- trzeba pamiętać tylko, że na efekty trzeba trochę poczekać... Cierpliwość i konsekwencja, a poprawa przyjdzie. Ćwiczenie mięsni Kegla również może być pomocne. Zalecił bym też ograniczenie pornografii. Przejście na tradycyjna pamięciówę, z tego co wiem(oczywiście mogę się mylić bo nie jestem ekspertem), ma korzystny wpływ na sprawność seksualną mężczyzny. Ćwiczenia te, znacznie wpływają na umiejętność panowania nad sprzętem, poprawiają krążenie krwi, a świadomość większej władzy nad naszym wyposażeniem działa korzystnie na pewność siebie. Pytanie dotyczyło wytrysku, dodam jednak w bonusie coś od siebie na temat wzwodu, mianowicie imbir, działa świetnie.
  • 2 / / 0
Panownie, czy ktos znalazl "Zlotego Graala" na przedwczesny wytrysk?
(skuteczne a bez/minimalne skutki uboczne)
Cos dzialajacego "na zadanie".

Probowalem kiedys jednorazowo Zoloft mala dawka i byl skuteczny, ale mialem okropne skutki uboczne na tyle, ze gra niewarta swieczki.
Warto probowac innych SSRI w takim wypadku?

@bulku I jak Twoje dluzsze doswiadczenia z escitalopramem?
Masz jakies skutki ub.? Ile godzin dziala?
  • 216 / 110 / 0
Wiesz ja kiedyś po prostu eksperymentowałem z nofapem i jego profitami czyli zwiększoną koncentracją, energicznością itd i czasami gdy dane mi było uprawiać seks po ponad tygodniu wyposzczenia potrzebowałem lekkiego znieczulenia kutacza, ale teraz dwa lata później mogę powiedzieć, że chyba się postarzałem, i nawet po dłuższym okresie niespuszczania się mogę ruchać ile chcę.

Ogólnie nie polecam doraźnego brania ssri, zbyt ryzykowna ingerencja w okablowanie mózgu. Also, zbyt szybkie spuszczanie się jest tylko i wyłącznie wywołane strachem przed zbyt szybkim spuszczaniem się. Wszystko jest w twojej głowie. Jeśli uzależnisz swoją seksualność od zażywania jakiejś tabletki godzinę przed seksami, nigdy nie będziesz się nimi w pełni cieszył, a jeszcze bardziej będziesz ją upośledzać.
Uwaga! Użytkownik bulku nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2968 / 410 / 0
Złoty grall wenlafaksyna stosuje ją i za cholerę nie mogę dojść.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 189 • Strona 15 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.