Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2069 • Strona 205 z 207
  • 12 / 2 / 0
Fakt ciężko o aktywne kanna, a jak są aktywne to w proporcji 1:5 max 1 :10, jest to na granicy opłacalności. Szkoda zachodu jak narazie. Skończyły się piękne czasy
  • 4 / / 0
Ile azetonu na 500g podkładu?
  • 1599 / 265 / 0
Pamiętam to ze stacjonarek - kilka razy kupowałem jak np gdzieś wyjechałem i brak dojścia. Kurwa że takie coś się kiedyś odjebało pokazuje w jakim gównopaństwie żyjemy.

Do tematu paliłem specyfiki Tajfun oraz Duszek. Mega pizda przypominająca nieco zioło. Normalne zioło potem mnie przez miesiąc nie kopało. Ale to były początki na stacjonarkach jak jeszcze nie nie było to jawną trucizną. Jedyna rzecz jakiej w ogóle spróbowałem z dopalaczy (stacjonarki/rc/cały ten syf mam na mysli)
  • 527 / 151 / 0
@aurora20

Stacjonarki się uchowały do końca 2017 roku u mnie w mieście, te to dopiero sprzedawały kosiory xd To były czasy mdmb chminaca czy hui wie czego, przy tym Taifun to był lekki blancik.
Jedyna rzecz jakiej w ogóle spróbowałem z dopalaczy
To kurwa wybrałeś najgorzej z całej oferty xD
  • 1 / / 0
Witam wszystkich
Na dniach bede mil pare nowych substancji do testow,Moze ktos z was slyszal o nich ? Jakie Maja dzialanie I jak dawkowac ?

Thgj2201
6BR-ABD
5F-ADB-A6L
AMB-3DP
5F-BPO-033
8BRADB-2201

Pozdrawiam :)
  • 4 / / 0
Lepiej sprawdzić od mniejszych proporcji, żeby nie zaliczyć zonka. Widze same nowości
  • 5100 / 905 / 40
Czekamy na relacje z badań.
Nowe wyszło - ADB-BUTINACA .
Te pinaki abd to całkiem niezłe były pamiętam.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1 / / 0
Czy ktoś wie coś o 5fy ? Chińczyk proponuje a ja nic o tym nie wiem. Gość pisemne mi że to najlpsze. Proszę o kontakt kogoś w temacie na priv kondziulo95@wp.pl
  • 1274 / 74 / 1
AB-PINACA stestowana i działa bardzo falowo.Raz masz bombę myślisz, że jest git i znowu cię pizda łapie.
action movie:gun:
  • 38 / 5 / 0
A jest w ogóle jakaś powtarzalność w działaniu co do tych syntetycznych kannabinoidów?
Co do tych "RC vendorów" jak się ustaliło żeby ich tak nazywać, haha.
To większość to dzbany, nie kumające BHP tak jak kiedyś użytkownik EjFinn tutaj powiedział że to wygląda jakby sebixy to sprzedawały "już do ciebie leci paczka mordunio" ale EjFinn to już jest wrak, szkoda go.
Uwaga! Użytkownik MamHCV nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2069 • Strona 205 z 207
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.