Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 443 / 13 / 2
06 lutego 2022kapelusznik pisze:
Odpowiadam pewnie nie w porę, ale tak czytam i patrzę. Hm, odwrotnie - masz raczej obniżony próg bólu. Podwyższony próg oznaczałby, że jesteś bardziej wytrzymały na ból.
Podsumowując, najlepiej jest wszystko powiedzieć lekarzowi (chyba, że już to zrobiłeś).
Byłem w Monarze 2 tygodnie. Co za gówno. Ale dali mi buprę i schodziłem.
  • 9 / 2 / 0
No więc skoro 80 mg masz na dwa razy, to zacznij sobie dzielić pigułę/4. Zejdź możliwie do 40 mg/dobę. Później jak jest ok i stabilnie, schodzisz do 20 mg na dobę. Z 1/8 wychodzą takie małe szczury jak koksu:P Ewentualnie jak jesteś na 1/4 zacząć brać p.o., trzymać się zaleceń z ulotki (chodzi o dawkowanie, odstęp czasowy etc.) Biorąc normalnie tabletkę szansa, że zostaniesz z upierdoleniem psychicznym. Niweluje to negatywne efekty odstawienne, przynajmniej w moim przypadku, ale no niestety zawsze się ma ochotę wrócić. Ale mi to nawet substytucja buprą nie pomoże, bo rzucić trzeba chcieć:P trzymaj się tam ziomuś, powdzonka.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.