Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1933 • Strona 192 z 194
  • 784 / 55 / 0
Re: DXM - Muzyka
Nieprzeczytany post autor: g3no »
Mi do DXM to napewno nie pasuje rap (do psychodelików też nie). Na co dzień to nie pogardzę tym nurtem, ale w tym stanie to mnie po prostu przerasta. Za to The Chemial Brothers czy jakiś ambient typu Solar Fields, Aes Dana czy Carbon Based Lifefroms wchodzi bardzo dobrze, z proszkiem czy bez.
  • 1 / / 0
Doświadczenia z: DXM, feta, meta, extasy,
  • 1197 / 211 / 32
Re: DXM - Muzyka
Nieprzeczytany post autor: Klamm »
Nie spodobało mi się :trucizna:
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 2686 / 360 / 0
Muzyka na DXM brzmi cudnie zwłaszcza jak mamy 3 i 4 plateau, fazę podobną do MDMA cud miód widelec.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1197 / 211 / 32
@Atropolamine
Co do DXM to rozumiem słuchać tych samych utworów,ponieważ sprawdzone robią robotę no i jak odpalasz je po raz kolejny to wprowadzją cie do twojego własnego,prywatnego,zdekszonego świata.Jednak polecam testować inne i dawać nową pożywkę dla umysłu,to potrafi naprawdę dodać tripowi barw.
Prawda! Zgadzam się.

Cytuję tutaj, może zainicjuje to wymianę zdań :)
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 2013 / 389 / 0
No to dam od razu coś od siebie :)
https://youtu.be/3txHPS3LzgY
Polecam,ofc na dobrym 3 plateu :extasy:
  • 736 / 178 / 0
Ze słuchaniem dobrze znanych utworów jest tak, że zauważam w nich zupełnie nowe rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia. Zupełnie nowa twarz, nowe brzmienie w tych samych dźwiękach. A dźwięki mają kształty i formy, schematy, łączenia, krawędzie, ostre i gładkie i płaskie i wybrzuszone a ja mogę to sobie wszystko z bliska oglądać i się tym cieszyć. Ale prawda, nowa muzyka jeśli akurat zaskoczy i spodoba się, to może być potężnym doświadczeniem.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 8 / 1 / 0
Na pierwszego tripa z dexterem odpaliłem soundtracka z doom eternal. Normalnie to do grania jest fajnie bo daje moc i daje kopa, ale podczas tripa słyszałem takie demoniczne dźwięki, po których normalnie ciary przechodziły. Normalnie jakby DXMa otwierał słuch na to, co autor miał na myśli komponując utwór :D
  • 149 / 43 / 0
Ja ze swojej strony mogę polecić Night Club - jakoś tak ładnie wiruje w mózgu na deksie, zwłaszcza te kawałki:

https://www.youtube.com/watch?v=An1EZ4BslSk

https://www.youtube.com/watch?v=VQgZ6tncWLs
I don't like the drugs, but the drugs like me
  • 2013 / 389 / 0
https://youtu.be/I242uo9zzVM
Polecam serdecznie,robi niemożliwą robotę ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 1933 • Strona 192 z 194
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.