Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 110 / 1 / 0
Witam. Zamawiałem dwie paczki, żadna nie doleciała. Teraz wezwanie. Co mówić aby uniknąć przypału? Płaciłem bit coinem. Podaj swój numer tel. Inne dane. Adres wynajete mieszkanie, ale długo czasu byłem za granicą. Na wezwaniu nie pisze czy jestem świadkiem czy podejrzanym. Brać adwokata?
  • 1291 / 355 / 0
cos ci chyba sie z tym art 12kk pojebalo
  • 110 / 1 / 0
Nie. Byłem dziś na komendzie. Przejęli paczkę. Standardowe pytania. Czy zamawiałem. Czy mam znajomych rodzinę w Holandii. Czy znam firme X. Kto mógł ewentualnie zamówić
  • 1051 / 100 / 3
10 sierpnia 2021ZX pisze:
cos ci chyba sie z tym art 12kk pojebalo
Niby co mu się miało pojebać? 2 razy zamówił to przywóz ćpania w czynie ciągłym?
  • 37 / 9 / 0
Pewnie już po sprawie, ale zostawie dla potomnych.
W takich przypadkach, gdzie zamówiłeś 2 razy(nie ma mowy o pomyłce), jeśli nie jest to sprawa z tego tygodnia, czy poprzedniego, grajcie na zwłoke. Jak tylko się da - nie odbierajcie telefonów, nie stawiajcie się na przesłuchania, nie odbierajcie pism. Jak już przyjdzie co do czego - bo i tak nie ma nic na Waszą obronę, możecie powołać się na amnezje. Nie wiem, nie pamiętam, zarobiony jestem. Nigdy nie używajcie słowa "może". Nie pamiętam. Nie wiem. Dawno temu, nie pamiętam. Im bardziej przeciągniecie wezwanie(oczywiście nie do tego stopnia, że będą Was sprowadzać siłą) tym lepiej dla Was. Jeśli płaciłeś w btc, to na 99,9% nie ma na Ciebie żadnego dowodu. Nic nie zrobią.
Uwaga! Użytkownik Area51 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 110 / 1 / 0
Puki co cisza w sprawie
  • 22 / / 0
Najważniejsze żeby za granicą nie adresować samemu sobie swoim pismem ponieważ uc będzie chciał pobrać próbki pisma do grafologa, język za zębami, wszystko skrzętnie zapisują, wezwanie jest zazwyczaj w sprawie... Przerobione dwukrotnie bez dalszych konsekwencji
  • 110 / 1 / 0
dalej cisza . Jak myślicie sprawę można uznać za zamkniętą ?
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.