Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 1624 / 381 / 0

No nie - to naprawdę są kamienie szlachetne . Ten kolo tez wali ale dilera ma 3 domy dalej więc on się wgl nie bawi w dragi pocztą. Paczka z drogimi kamulcami z Indii. Ale coś mi pierdoli że jakiegoś tam podatku nie płaci w związku z tymi kamieniami i przez to jest dużo siana do przodu . I się boi że Przez sprawę "zaginięcia paczki" sprawdza mu te kamienie i że skarbówka oże sie do niego przyczepić. Ogólnie feciarz więc rzetelnie mi tego nie przekazał ale wlasnie w takim stylu jak napisałem. Może wy coś więcej z tego wywnioskujecie. Na moje jak nawet jakies tam cło czy coś innego nie jest opłacone to kompletnie inna sprawa od tego że ktos mu ukradł jego własnośc wartą 10 koła. I wcale nie muszą tego połączyć no ale w sumie mogą...
  • 10023 / 1952 / 0

Ale przecież może sprowadzać takie rzeczy dla celów kolekcjonerskich i dawać poznanym laskom. Psy nie muszą wcale o to pytać.

Pervitin w III Rzeszy. Nawet gospodynie domowe faszerowały się metamfetaminą

Usuwanie zmęczenia, łagodzenie lęków, leczenie depresji, pobudzanie umysłu i ciała do pracy, poprawa libido i wsparcie w odchudzaniu – to tylko część profitów jakie zgodnie z zapewnieniami producenta miały wynikać z przyjmowania pervitinu. Preparat wprowadziła na rynek w 1938 roku firma farmaceutyczna Temmler-Werke. Zrobił on karierę nie tylko na froncie, ale też wśród zwykłych Niemców.

Używanie meskaliny wiąże się z poprawą stanu psychicznego i trwałymi pozytywnymi zmianami w życiu

Meskalina jest naturalnie występującym psychoaktywnym alkaloidem, który był używany jako sakrament przez rdzenne populacje w duchowych rytuałach i ceremoniach leczniczych przez tysiąclecia. Pomimo obiecujących wczesnych badań wstępnych i doniesień anegdotycznych, liczba badań nad potencjałem psychoterapeutycznym meskaliny jest ograniczona.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata