Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 27 / 2 / 0

To dość zgodne z opinia UV, trzeba monitorować sytuacje bo fajnie byłoby coś pysznego odkopać.
  • 1 / / 0

07 kwietnia 2021CieplaPoduszka pisze:
Sprobowalem sobie 250mg w 3 lajnach w odstepie co 2h i powiem Wam szczerze , ze to faktycznie chyba najbardziej przereklamowany drag w historii . Substancja jest subtelna poczatku nie czuc wejscia i dobrze , ze nie dociagalem nic bo po parunastu min naprawde mocna bomba na serducho , uderzenie goraca spocilem sie jak :świnia: , musialem isc pod kran sie przemyc . Nieprawda jest jakoby "czujesz sie jak bog" czy "nie mozna sie powstrzymac od dorzucania" (szczerze mowiac kolejne 2 :nos: byly juz tylko cieniem , przedluzeniem pierwszej i to takim sobie) .

Istotnie znieczula nos , dziasla , zeby troche jak u dentysty . Mozna sie poczuc ekstrawertykiem bo gadka sie calkiem klei i nie jest to emkowe uzewnetrznianie tylko bardziej subtelne raczej jak erudyta :korposzczur: . Jest przyjemnie ale nie nazwalbym tego euforia . Muzyka nie wchodzi jakos specjalnie swietnie , tylko troche lepiej niz na trzezwo . Nie ma jakiegos typowego zjazdu ale tuz po czuje sie jakas blizej nieokreslona pustke . W ogole cala ta faza jest jakas pusta , nie ma wizuali ani nic nie zajmuje umyslu a trwa niespelna poltorej godziny . Nawet po takiej ilosci kinol jest masakrycznie zapchany , zajelo mi kilka godzin zeby doprowadzic sie do droznosci (a klame mam taka , ze niejeden Zyd by sie nie powstydzil)
Na tym koncza sie watpliwe zalety :amfa: , wiem ze to kwestia osobnicza bo nie jestem stimiarzem itd. ale za te pieniadze 100£/g (!) kupilbym ponad 10x tyle pierwszorzednej czystosci ketaminy , ktora wyslalaby mnie w piekna kosmiczna podroz :ręka: .

Podszedlem do tego na zasadzie ciekawostki w CV , kolega mial to sprobowalem ale z wlasnej inicjatywy nie zamierzam powtarzac doswiadczenia .
Ogolnie 5/10
Cena/jakosc - 1/10
ja ci powiem, moj kontakt z koksem 81% czystosci. po 3 drinkach na imprezie daje właśnie lekką euforię, przyjemność, lekkość, po prostu czujesz się zajebiście, przy czym w ogóle nie jestes wystrzelony. Dobry koks i alkohol to jest pelena relaks, mozna siedziec smiac sie i gadac , jak po emce

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

"Trawomaty" w dużych sklepach w Rzeszowie i Dębicy. Można w nich łatwo kupić susz CBD

...czy nie ma obawy, że będą z nich korzystać dzieci? (SPOJLER: Jest)
  • 180 / 9 / 0

czy koko okazyjnie brane trwale zaburza dopamine i cala chemie w mozgu czy zmiany sa w pelni odwracalne po jakims czasie majac wmiare dojrzala psychike 22 lata?
jak pod tym wzgledem wypada na tle innych fety mefa itp
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata