Oświetlenie - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Siema. Ktoś wie może gdzie kupię taka przejściówkę żeby żarówkę wkręcić bezpośrednio do przedłużacza tak jak na tym zdjęciu?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Qac

Użytkownik nieaktywny
  • 87 / 20 / 0

Na allegro poszukaj pod frazą: e27 wtyczka

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

40-latek hodował marihuanę za zamurowaną ścianą domu

Kryminalni w porozumieniu z wielbarskim funkcjonariuszami zlikwidowali domową plantację marihuany, która ukryta była w pomieszczeniach piwnicznych jednego z domów jednorodzinnych położonych na terenie Wielbarka.
  • 3 / / 0

Mam do wykorzystania świetlówkę fotograficzną 5500k 6300lm, są dostępne gdzieś oprawy/uchwyty na gwint e27 żeby ustawić ją w poziomie w boxie ( jest ciężka, długa i mocno się grzeje) czy dać pionowo niech zwisa? box 140 wysokości.
  • 32 / / 0

Siemanko, jakie oświetlenie polecacie do growboxa 60x60x180, na maks 2 rośliny? Okazało się, że moja lampa ma za mało lumenów, zależy mi na tym, żeby racuhnki nagle nie skoczyły jakoś bardzo, a i koszt lampy nie był ogromny, niestety mam niski budżet. Pomożecie? :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 32 / / 0

Dodam także, że to będą tylko automaty.

Ogarnąłem coś takiego. Według info to ok. 100lm na 1w. Jedna-dwie lampy 50w dałyby radę, czy lepiej zaopatrzeć się w 150w i dodać sobie te 55 zł do miesięcznego rachunku za prąd? Co o tym
sądzicie?

https://pl.aliexpress.com/item/32946440 ... 16303T5uF5
  • 2 / / 0

Witam. Szybkie pytanie.
Dostałem 3 takie żarówki LED
https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-g ... 8425593178

Pytanie brzmi: czy są w stanie ogarnąć jakiegoś mini boxa hmm na 2-3 automaty?
Jeśli ktoś miał styczność z nimi to chciał bym również się dowiedzieć jak jest z grzaniem takich lesie czy trzeba dogrzewać bożą czy same dadzą radę.

przeniesiono - UV
  • 4 / / 0

Witam jestem tu nowy. Mam na imie Cyklop ;)
Mam pytanie. Kupilem lampe i gdy ja podlacze to nie swieci ciaglym swiatlem tylko mruga.
Pytanie czy to moze byc problem z zasilaczem? Bo żarówka wygląda na dobra,a innej nie posiadam niestety by sprawdzic.

przeniesiono - UV
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata