Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 90 / 10 / 0

@g3no jakie miałeś podstawy zdrowotne, objawy, do leczenia psychiatrycznego po użyciu tych środków?
  • 115 / 30 / 0

@motq

Ja po ciągach na tym gównie dostawałem:
- derealizacji, która bez zastosowania farmakologii potrafiła trwac do trzech miesięcy,
- pogorszenia funkcji kognitywnych, które beż użycia substancji nootropowych są prawdopodobnie nieodwracalne lub odwracalne po latach trzezwosci,
- przywidzenia, przyslyszenia, napady paniki, bliżej nieokreślonego leku do miesiąca,
- brak apetytu, nudności, wymioty około tydzień,
- nasilenia współistniejących zaburzeń psychicznych, depresja x 1000 u mnie, fobia społeczna równała się strachowi wyjścia do kibla w pracy, żeby tylko nie spotkać nikogo na korytarzu

Zapraszam do palenia syntetyków, jeśli chcecie sobie zafundować największe piekło w życiu.

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Sklep "Króla dopalaczy" zarabiał 50 tys. zł dziennie

Bardzo obszerny artykuł! 20-letni Michał S., który - według prokuratury – pracował dla Jana S. znanego jako "Król dopalaczy" złożył przed sądem zeznania. Według niego sklep Jana S. zarabiał dziennie 50 tysięcy złotych na sprzedaży niebezpiecznych używek.
  • 1366 / 239 / 0

przezylem dokladnie to samo co @up, cudowna przygoda
  • 90 / 10 / 0

Nie, to w takim razie to co było tu, to nie to, tylko te ataki paniki u mnie były, więc pewnie niezwiązane..
  • 256 / 4 / 0

Testowałem wszystkie kanna dostępne ówcześnie na rynku, więc powód nie był jeden.
W szpitalu psychiatrycznym stwierdzono u mnie psychozę, karmili mnie szprycami, potem pigółami. Pamiętam, że jak chodziłem po korytarzach to szurałem po podłodze stopami, zresztą nie ja jeden.
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata