Gałka muszkatołowa - wątek ogólny

Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 34 / 6 / 0

Czy nabicie starkowanej gałki muszkatołowej w dzide i spalenie tego w butli ma jakikolwiek sens ?
  • 34 / 6 / 0

Moja ciekawość przejęła dowodzenie, pierwszą butle zapaliłem, w celu zapoznania się z rodzajem dymu, ku mojemu zdziwieniu był bardzo znośny.
Drugi buch był pełnoprawny z 2 litrowej butelki, nie kaszlałem nawet, dużo dymu.
Pierwsze co poczułem jakoś w ciągu 5 minut to delikatna sedacja i więcej energi, reszta na granicy placebo. - 2 dzidy

Resztę gałki spożyłem, tarkując ją na tarce i popijając wodą - 4/5 gałki. Wsiadłem na rower i pojechałem na browar, okazało się, że na miejscu oprócz tego jest jeszcze klefedron i mj, także znacznie zagłuszyły jakiekolwiek działanie gałki. Możliwe również że, spożyłem za mało. Mimo to wydaje mi się, że podkład z gałki poniekąd zadziałał.

Wnioski: średnio warto.

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Rynek legalnej marihuany osiągnie wartość 73,5 mld USD do 2027: Aurora, Aphria

Akcje konopi indyjskich zanotowały wczoraj niemal rekordowy spadek - niektórzy z największych graczy odnotowali straty na poziomie 2%-7%, ponieważ inwestorzy postanowili zbiorowo spieniężyć zyski od początku miesiąca.
  • 22 / 1 / 0

Dla mnie lipa ten stan. Wczoraj o 22 wziąłem 2 starte galki. Budziłem się w nocy wzialem alprox i dwa chliropotikseny i niewiem czy od leków jestem taki zamulony czy od gałki. Miałem się przygotować do pracy a jestem w takim stanie że nie mogę chodzić nawet.
  • 172 / 6 / 0

Jadlem galke dwa razy, pierwszym razem zjadlem 2,5 orzecha a drugim razem 3.5. Efekty? Nie xaiwazylem zadnych. Jutro robie oatatnia finalna probe z 6 orzechow. Ale poza tym w planach jest DXM. Jakies rady dotyczace tego miksu?
Wróć do „Gałka muszkatołowa”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata