Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 4 z 5
  • 42 / 5 / 0
@spiderek Możliwe, ale nie wiadomo jakie są skutki palenia tego zielska, może być krótkofalowo gorsze niż tytoń. Dlatego substancja wymieniona w temacie jest sprzedawana komercyjnie jako tabletki, a nie susz do palenia.
  • 1186 / 400 / 0
@ffg666 - racja, trzeba by się przekonać na własnej skórze.., Tabex - tabletki z cytryzyną mają dobrą opinię jeśli chodzi o rzucanie palenia, ktoś tam wyżej wspomniał, że dym z Żarnowca - nie smakuje wcale źle. I to bardzo pospolita roślina
Uwaga! Użytkownik spiderek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 182 / 24 / 0
Brałem kiedyś tabletki z w.w. substancją i powiem tak: faktycznie nie chce się palić, ale te fizyczne przyzwyczajenie do porannego kurzenia jest silniejsze i wtedy poszła fajka... która smakowała jak gówno, więc rzuciłem... tabletki.
U mnie to bardziej chronicznie
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
  • 42 / 5 / 0
Jakie fizyczne. Tu chodzi o sam rytuał i przyzwyczajenie do niego, czyli w twoim wypadku porannego palenia papierosa.
  • 1186 / 400 / 0
03 listopada 2020FocusF13 pisze:
Brałem kiedyś tabletki z w.w. substancją i powiem tak: faktycznie nie chce się palić, ale te fizyczne przyzwyczajenie do porannego kurzenia jest silniejsze i wtedy poszła fajka... która smakowała jak gówno, więc rzuciłem... tabletki.
obawiam się, że moim przypadku byłoby podobnie...z rana taki rytuał mam przyswojony, że :papieros: do :kawa: %-D , pewnie tabletki z ziela Żarnowca poszłyby szybko w odstawkę :zombie:
Uwaga! Użytkownik spiderek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 525 / 55 / 0
Bo bez zmian w psychice, przekonaniach to te tabletki, e-papierosy to takie lecenie w chuja. Jak się skutecznie rzuci to się nabędzie trwałego obrzydzenia do palonego tytoniu. Ja na kwasie się raz skusiłem po dwóch latach i czując absurd tego nałogu po dwóch buchach wyrzuciłem szluge.
  • 304 / / 0
Zjadłem z ciekawości 4 tabsy tabexu 1,5mg na noc bo został mi jeszcze listek tego.Faktycznie co za sny o japierdole.az się rano zastanawiałem co tu się odjebalo
  • 527 / 152 / 0
Kurwa, biorę czwarty dzień na rzucenie vapowania, co robiłem od miesiąca po ponad półrocznej przerwie od szlugów. Przytyłem dwa kg, mimo że nie jem więcej niż zwykle. Brzuch mam jakiś wydęty cały czas, tak jakby się pojawiły problemy z trawieniem (może metabolizm zwolnił). Będę brał bo świetnie łagodzi objawy odstawienie nikotyny. Jednakże boję się trochę, że przytyje, a dopiero co zrzuciłem parę kg na spalaczu i aktywności fizycznej.
  • 231 / 13 / 0
Sam stosuję Tabex wg ulotki. Najgorszym etapem w całej terapii jest dzień kiedy faktycznie trzeba zaprzestać palenia papierosów- 5 czy 6-ty. Potem faktycznie nie chce się palić., jeśli jesz według ulotki.

Efekty uboczne u mnie to: pojebane sny, lekkie pobudzenie, lekko siada na bebechy, momentami nagłe poddenerwowanie- czyli w moim przypadku w 100% nie niweluje tego symptomu odstawienia nikotyny, zaparcia- idzie się wysrać, ale troszkę to trwa, spadek libido.

Fajne jest to, że nie masz tak mega apetytu tylko wzrasta powoli. 5 lat temu leciałem na sucho to podchodziłem pod syndrom przejedzenia...
  • 1051 / 100 / 3
stosowałem tabex przy rzucaniu szlugów rzuciłem ostatecznie tabex potem mi dopiero pomógł sproszkowany korzeń kudzu+ oszukuję bo jaram e-peta.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.