Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 2480 / 429 / 0

15 października 2020sur10za pisze:
@UltraViolence nie miałeś wrażenia ze nie chce ci się gadac z innymi? Czasem po MPH jestem jakoś mało rozmowny i nie wiem czy sobie wkręcam czy coś jest na rzeczy
Nic takiego nie zaobserwowałem, może to zasługa połączenia z alkoholem, ciężko mi stwierdzić. W każdym razie każda interakcja z innymi ludźmi była bardzo przyjemna i przychodziła naturalnie.

Powiedziałbym, że było wręcz na odwrót - nie potrafiłem się zamknąć, przy czym nie pierdoliłem totalnych głupot jak np. po władku.

Zapomniałem również nadmienić w poprzednim poście, że nie mam ADHD.
  • 42 / 4 / 0

Zażyłem ostatnio 20mg medikinet'u (metylofenidatu o natychmiastowym uwalnianiu) i poczułem lekką senność i chillout w mózgu (takie uspokojenie i wrażenie prostoty życia) co to znaczy?

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Zaproponował narkotyki policjantowi po służbie. Zgarnęli pół kg amfetaminy i prawie 1800 sztuk XTC

Diler chciał sprzedać narkotyki przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Okazało się, że zaproponował je… policjantowi po służbie. Ten umiejętnie wszedł w rolę kupca i „handlarz” zaproponował mu „grubszy” interes. Na miejsce dobicia targu przywiózł cały swój towar – pół kilo amfetaminy i prawie 1800 tabletek ecstazy. Mężczyzna zamiast pieniędzy zobaczył jednak policyjne odznaki. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
  • 148 / 15 / 0

To znaczy, że prawdopodobnie masz adhd.
  • 4 / / 0

Potwierdzam medikinet przy ADHD może mieć działanie odwrotne czyli uspokajać pewnie przez tą gonitwę myśli na trzeźwo która na metylofenidacie nabiera większego kierunku
  • 699 / 122 / 1

17 października 2020Dzinks9x pisze:
Zażyłem ostatnio 20mg medikinet'u (metylofenidatu o natychmiastowym uwalnianiu) i poczułem lekką senność i chillout w mózgu (takie uspokojenie i wrażenie prostoty życia) co to znaczy?
To znaczy, że metylofenidat aktywuje ci silniej transkrypcję genów odpowiedzialnych w efekcie za nasilenie wychwytu zwrotnego monoamin. Nie przekłada się to na działanie lecznicze w ADHD.
Podobnie reaguję na metylofenidat i nie mam ADHD. Po przyjęciu (20-40mg) obserwuję apatię, uczucie pustki i zmęczenia, senność. Kolokwialnie ująłbym ten stan jako "siedzę sobie beznadziejnie i do dupy" :niewiem: .
  • 6325 / 1116 / 2

@dajmon tez tak miewałem jak brałem fenidaty po amfetaminach.
Po ketonach było albo słabo tzn efekt był średni albo działało motywujaco.
  • 13 / 1 / 0

@dajmon ketony przerwa prawie miesiąc odkąd przestałem brać 3MMC i działa na mnie bardzo aktywizująco najpierw w dawce 20mg i teraz 30mg medikinet cr
  • 194 / 24 / 0

Dostałem to cudo od psychiatry jakiś czas temu. Biorę 100mg sertralina.

Długo się opieralem i nie szamalem tego metylo, ale po sertralinie chujowo śpię i w ogóle mam zaraz kolokwium z anatomii więc pomyślałem że dzisiaj dzień wolny- idealnie wypróbuje. Zjadłem 10mg CR o 10 rano i cisza. Siedze jakiś zamulony, nic mi się nie chce, nawet uczyć... Dramat. Wszystko mam w dupie, nic mnie nie interesuje. Liczyłem że przy okazji zahamuje mi apetyt ale nic z tego, najchętniej ojebałbym kebsa i czekoladę. O co chodzi??? Zmarnowany dzień !!
  • 194 / 24 / 0

Dorzuciłem następna 10 i nic :) Dalej zamula i zjebany nastrój, zamienilem się dzięki temu lekowi w introwertyka w jeden dzień!
  • 725 / 208 / 0

18 października 2020dajmon pisze:
17 października 2020Dzinks9x pisze:
To znaczy, że metylofenidat aktywuje ci silniej transkrypcję genów odpowiedzialnych w efekcie za nasilenie wychwytu zwrotnego monoamin. Nie przekłada się to na działanie lecznicze w ADHD.
Podobnie reaguję na metylofenidat i nie mam ADHD. Po przyjęciu (20-40mg) obserwuję apatię, uczucie pustki i zmęczenia, senność. Kolokwialnie ująłbym ten stan jako "siedzę sobie beznadziejnie i do dupy" :niewiem: .
Do tego nie dochodzi agresja (chociażby a może przede wszystkim bierna) albo płaczliwość?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata