Znaleziono u mnie kiedyś dużo różnych substancji, większość w małych ilościach, w tym dwa blistry oxycontinu i pare innych leków. W wyroku widniała jedna substancja z rc które wtedy miałem i grzyby. Sam niewiem czemu mi nie podciągneli tej reszty pod wyrok bo nawet nie poszedłem na rozprawe. Każdy przypadek jest inny i niema co wróżyć z fusów.
Oczywiście wszystko było zarekwirowane i nic z tych rzeczy nie odzyskałem.
Edit: Wsumie tu mogła pomóc prokuratorka do której bajerowałem w czasie przesłuchania, albo mam poprostu farta cholera wie.
Możesz mieć przy sobie 90procent nie wie co to mst Xancodal itp. Może być babci ciotki itp.
Ostatnio maseczki nie miałem w żabce i trzepanie 5op,Xancodal mi po 100 i 8 Vendal. I co? I nic bez komentarza jak się nie przyznamy to sprawa będzie umozona nie miałem adwokata ani nawet rozprawy. Magic words leczę się psychiatryczne i odwykowo.
To Na dołku Milo mieć 3 X 3 klony na noc mida W dzień medi I na skręta 3x1 oxy 80...
Trzeba rozpracować system.
Panowie i panie 10000 procent prawdy.
27 września 2020turbokotbonifacy pisze: czy policjant może zmusić cię do tego,żebyś złamał tajemnice lekarską.
Policjant może Cię zapytać, ale nie może zmusić do wyjawienia.
Art. 175 Kodeksu postępowania karnego. [Prawo do składania lub do odmowy składania wyjaśnień]
§ 1.
Oskarżony ma prawo składać wyjaśnienia; może jednak bez podania powodów odmówić odpowiedzi na poszczególne pytania lub odmówić składania wyjaśnień. O prawie tym należy go pouczyć.
Art. 71 Kodeksu postępowania karnego. [Oskarżony, podejrzany – definicje]
§ 1.
Za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów albo której bez wydania takiego postanowienia postawiono zarzut w związku z przystąpieniem do przesłuchania w charakterze podejrzanego.
§ 2.
Za oskarżonego uważa się osobę, przeciwko której wniesiono oskarżenie do sądu, a także osobę, co do której prokurator złożył wniosek wskazany w art. 335 § 1 lub wniosek o warunkowe umorzenie postępowania.
§ 3.
Jeżeli kodeks niniejszy używa w znaczeniu ogólnym określenia "oskarżony", odpowiednie przepisy mają zastosowanie także do podejrzanego.
Czy świadek może odmówić odpowiedzi na pytania w sprawie o narkotyki? Analiza art. 183 K.p.k.
Niemcy w obliczu "fentanylowej fali". Eksperci biją na alarm.
Konsekwencje płynące z rozporządzenia MZ ograniczającego pacjentom dostęp do medycznej marihuany
Illinois dopisuje kobiece choroby do schorzeń podlegających leczeniu medyczną marihuaną
Departament zdrowia publicznego Illinois (IDPH) rozszerzył listę schorzeń kwalifikujących się do leczenia medyczną marihuaną. Dopisano endometriozę, torbiele jajników, mięśniaki macicy i zaburzenia orgazmu u kobiet.
Z synem i córką produkowała mefedron
Mieszkanka Poręby Radlnej pod Tarnowem razem z synem miała prowadzić przydomową wytwórnię narkotyków. Prokuratura ustaliła, że kiedy mężczyzna trafił do więzienia, w "rodzinnym biznesie" zastąpiła go siostra. Teraz cała trójka - a razem z nią siedem innych osób - usłyszała wyroki.
Legalizacja marihuany a młodzież: Spadek użycia w 19 z 21 stanów USA
W ostatnich latach legalizacja marihuany dla dorosłych stała się tematem intensywnych debat społecznych i politycznych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Zwolennicy podkreślają korzyści ekonomiczne oraz możliwość ograniczenia czarnego rynku, podczas gdy przeciwnicy obawiają się negatywnego wpływu na młodzież. Okazuje się jednak, że badania przeprowadzone w USA wyraźnie wskazują na niespodziewany efekt legalizacji – spadek użycia marihuany wśród nastolatków.