Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Wiek?
<18
17
14%
18-20
14
11%
21-25
23
18%
26-30
12
10%
31-35
3
2%
36-40
3
2%
41-50
2
2%
50<
0
Nie używam kanna ani mj.
14
11%
Nie używam kanna, palę tylko mj
37
30%

Liczba głosów: 125

ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 4 z 4
  • 2025 / 585 / 0
Wyniki zaskakują; byłam pewna, że to raczej domena młodych (no i niby jest parę procent na <18, mimo, że to forum dla dorosłych %-D), sama palę rzadko, a jeżeli już to tylko zwykłą mj - żadne maczanki o nazwach przypominających losowe zbitki liter oraz cyfr i tak samo przewidywalnych efektach.
You wouldn't? Yes you would. You would lie, cheat, inform on your friends, steal, do *anything*
to satisfy total need. Because you would be in a state of total sickness, total possession, and not in a position to act in any other way.
  • 2430 / 576 / 155
Ja spróbowałam mj mając 16 lat, czyli przeszło 3 lata temu, od tego czasu nie jaram, może po prostu nie ciągnie mnie zbytnio do kannabinoidów.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Dla mnei wyniki nie są zaskakujące. Jestem w grupie najpopularniejszej czyli 26-30. Może po prostu mj się nudzi? Albo młodzi mają do niej lepszy dostęp?
  • 5586 / 1105 / 43
Młodzi teraz się boją dopalaczy, pogadanki w szkołach oraz fala uzależnień ich odstraszają.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 732 / 219 / 0
Pierwsza próba - 18 (czasy pierwszych stacjonarek)
Pierwsze ciągi - 21 lat
I tak się ciągnęło prawie do dzisiaj, czyli od lipca 2019.

Nie zaskakuje mnie największą grupa 21 - 25 lat. Kto to? Osoby które przerosło dorosłe życie albo nabawili się chorób typu depresja i znaleźli ucieczkę do świata znieczulenia.

Co bardziej uzależnia niż kanna? Opio? Czy podobnie? Opio to jedyna grupa substancji psychoaktywnych, z którymi nie miałem szczęśliwie styczności, a pozostale dragi nie umywają do kanna pod względem potencjału uzależniającego.
  • 445 / 54 / 0
swego czasu na chminace pare lat przelezalem. ach ten proch. mialem od czego uciekac, za ciezko, ale udalo sie odstawic - potencjal uzalezniajacy jak i objawy odstawienne po takim ciagu podovbne do opio
  • 967 / 242 / 0
Dziwna trochę ta ankieta ( o wiek i o preferowane cannabioidy ) - dwa różne pytania a jedna odpowiedź.Zaznaczyłem wiek więc tutaj się wypowiem co do preferencji.
Tylko mj.
Syntetyczne kanna to syf. Próbowałem raz w życiu i to tej pierwszej generacji w czasach pełnej legalności dopów, na fali pierwszego boomu popularności, poczęstowany przez zachwyconego kolegę.Diagnoza - syf i więcej tego nie dotknąłem.A historia właśnie udowadnia że to był dobry ruch. Ludzie wkręceni w syntetyczne kanna po delegalizacji pierwszych generacji lecieli jak ćmy do światła za coraz nowymi i coraz bardziej szkodliwymi odmianami - i dalej to robią.Syf.
  • 2296 / 602 / 0
Teraz mam 30 ale co z tego skoro palę jak kot napłakał - najwięcej paiłem jak miałem lat 18 - chodziłem wtedy do liceum i mogłem w dilerach przebierać teraz liczba tych oferujących jazz wychodzi całe "0" ...
  • 8104 / 900 / 0
Optymalny wiek to po 21 latach.Gdy człowiek mniej więcej wie co chce robić w swoim życiu.Czy walić kanna czy jarać zwykłą trawkę.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 7 / / 0
Miałem około 21 lat jak paliłem kanna. Niewiele,łącznie może z 10 tych saszetek zakupiłem kiedyś tam, jak była susza z paleniem. Ale jak się okazało, że po tym baka normalnie nie klepie to już nie wróciłem do syntetyków nigdy i nie żałuję.
Uwaga! Użytkownik MISHIMA jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.