Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
22 maja 2020surveilled pisze: @Ankaaa Twój warn się należał jak psu buda ( post3374042.html#p3374042 ), tak więc jeśli odechciewa Ci się tu wracać – to będzie nam bardzo miło.
napisalabym cos, ale widac po Twoich ostatnich postach, ze jestes w nie najlepszej kondycji psychicznej, a ja sie trzymam zasady, ze nie kopie sie lezacego ;)
Mniejsza o to. Peace, love and whatever
Pawoleh666 poprzednie warny dostał za:
1. wyzwiska
2. Wkurw po byciu sprowokowanym przez DuchPL i zwyzywaniu go w dziale knajpianym xD
3. To samo co up, double warn.
4. ,,offtop" mimo że w poście nie było żadnego offtopu
i co z tego?
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
Ostrzeżenie za luźną wypowiedź - W KNAJPIE?
mam Ci/Wam zasypać skrzynie "donosami" na "mocne" teksty z KNAJPY?
pytanie takie lekkie... czy nazwanie kogoś CHŁOPEM to obraza?
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
25 maja 2020DuchPL pisze: Odpowiem grzecznie, nie tym przyjebanym, niegrzecznym tonem plebsu który reprezentujesz... tragedia rozmawiać ze słupem, bo on "dalej będzie stał w tym samym miejscu".
Chyba Ci coś nie wyszło kolego, bo jakbyś na tę tabelkę nie spojrzał, fundacja Billa jest na 1 miejscu wśród prywatnych fundatorów WHO. Wsparcie rządowe w przedrostku tego co chciałem przekazać to tylko wisienka na dość okazałym torcie, którego nie widzisz... lecz jego smak poczujesz zapewne nie bawem.
1 miejsce Rządu USA akurat w tego typu "działaniach" raczej nie powinno dziwić nikogo - zwłaszcza osobę inteligentną!
WARN - brak kultury co nie
Fatmorgan
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
25 maja 2020DuchPL pisze: Odpowiem grzecznie, nie tym przyjebanym, niegrzecznym tonem plebsu który reprezentujesz... tragedia rozmawiać ze słupem, bo on "dalej będzie stał w tym samym miejscu".
To, że post/wątek mieści się w dziale bez licznika nie oznacza automatycznie, że można pisać wszystko. W "tasiemcu" nie dałbym za to warna, w "tu nawijasz" nie dał bym za to warna, ale na przykład w wątku "czego aktualnie słuchasz", albo "porozmawiajmy o filmie" ktoś, kto zastosowałby podobną konstrukcję słowną co ty w cytacie powyżej to warna jak najbardziej by otrzymał.
Mam nadzieję, że mniej więcej naświetliłem różnicę. Jeśli jednak nie rozumiesz różnicy między tematycznym wątkiem knajpianym, a typowym śmieciowym topikiem to pozostaje mi tylko zasugerować nie obrażanie nikogo w ogóle.
Pozdrówki
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Rewolucja w Amsterdamie? Chcą zakazać sprzedaży marihuany turystom
Władze Amsterdamu chcą ograniczyć "turystykę narkotykową" i rozważają zakaz sprzedaży marihuany osobom bez meldunku w Holandii. Pomysł budzi jednak sprzeczne reakcje wśród polityków i przedsiębiorców.
Flara wyniuchała narkotyki. Były ukryte w paczce
Ponad pół kilograma amfetaminy przechwycili funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego podczas rutynowej kontroli przesyłek w sortowni w Pruszczu Gdańskim. Narkotyki ukryte w paczce zostały wykryte dzięki czujności psa służbowego Flara.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
