Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
  • 2869 / 942 / 0
to nie jest lek, to jest środek służący do pacyfikacji zdrowych ludzi, tzw. farmakologiczny kaftan bezpieczeństwa. z normalnego, sprawnego człowieka robi potulne warzywo. mówiąc ogólnie – lobotomia w formie iniekcyjnej. podali mi to gówno w psychiatryku, w którym znalazłem się przez przykry zbieg okoliczności, przymusowy pobyt, oddział zamknięty – szczegóły sobie podaruję. dodam, że nigdy w życiu nie przeżyłem żadnej psychozy, więc nie było żadnego wskazania, aby podać ten środek, agresywny też nie byłem. uzasadnili to tym, że byłem bardzo „pobudzony”. dostałem w pośladek zastrzyk z Fenactilu, nie powiedzieli ile, strzelam, że gdzieś z 50-100 mg chlorpromazyny. potem zaczął się koszmar, dwa dni dochodziłem do siebie. po tym syfie nie mogłem już nic zrobić, wypowiedzieć logicznego zdania, nie wiedziałem nawet gdzie jestem i co się dzieje. czułem jakby wycięli mi pół mózgowia. nie mogłem chodzić, odbijałem się praktycznie od ścian. prawie za każdym razem, gdy wstawałem dochodziło do utraty przytomności. musieli mnie tam nosić, nie byłem w stanie zwlec się z „posłania”. nie byłem w stanie podstawowych rzeczy robić, jeść, chodzić, rozmawiać, po prostu funkcjonować. do tego strasznie mnie wykręcało, raz mną wierciło, potem z kolei nie mogłem się ruszać. suchość w ustach, napuchnięta twarz, zatkany nos, okropne zesztywnienie. wystąpiła też ostra tachykardia i problemy z sercem, zaordynowano propranolol. w głowie pustka i zobojętnienie jakby mi młotkiem ktoś zajebał. praktycznie nie jadłem, nie wstawałem, do kibla musiałem być prowadzony. dodatkowo zaraz po zastrzyku dojebali mi inną pochodną fenotiazyny - Tisercin w równie końskiej dawce 50 mg, już w tabletkach. jestem nadwrażliwy na stare neuroleptyki, mdleję po nich, skutki uboczne są nie do zniesienia, zresztą nie tylko ja tutaj miałem okazje zostać zatruty tym gównem. zachodzę w głowę dlaczego jeszcze tego syfu nie wycofali, skoro to groźne dla życia nawet może być. nie wiem jak osoba o „zdrowych zmysłach” mogłaby sobie to podać dobrowolnie, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. to są narzędzia przemocy, których w ruskich psychiatrykach używano do torturowania dysydentów. wiele się od tamtych czasów nie zmieniło, dzisiaj jest „łatwiej” podać komuś zastrzyk, bo wpierdolić teoretycznie nie można. jedyny neuroleptyk, który wydaje się być w miarę przyjazny, to kwetiapina. lek II generacji, nie powoduje tylu skutków ubocznych, a w odpowiednio niskiej dawce zapewnia jakiś tam efekt nasenny. plusem jest, że nie zamula w dzień. takie są moje spostrzeżenia na temat chlorpromazyny, jeśli ktoś będzie miał z tym do czynienia, to radzę się jak najszybciej pozbyć. ja na szczęście dostałem to tylko raz, bo może wielokrotnych iniekcji bym nie przeżył. na szczęście opuściłem szpital szybko i zaprzestano podawania jakichkolwiek neuroleptyków.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 11 / 11 / 0
Również nie polecam tego środka i odradzam stosowanie go no chyba ze chcemy kogoś zajebać
  • 4 / / 0
Dzisiaj wyszedłem ze szpitali. Dali mi to na toksykologii po tym jak przedawkowałem dekstrametorfan, kodeine i Tantum Rosa. Dobrze działa jako tripkiller. Ale ogólnie nie polecam cały czas spałem ale to może dlatego że przez tydzień mnie klonami szprycowali
  • 4 / / 0
Dostawałem zastrzyki w psychistryku. Dobrze pomocniczo działa na spanko i zbicie silnych lęków.
  • 1274 / 74 / 1
@duldidaj Właściwości fizyczne i chemiczne musisz sprawdzić, ale związek pewno nie jest strasznie hydroskopijny i lotny.Dla zwierząt toskyczny.
Ps
Zbijanie stimów i porównanie do chlorprodiksenu, zbijanie nim z benzo?
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.