Wasze hobby

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 21 / 2 / 0

Interesuję się psychiatrą, psychologią, językami obcymi, antropologią kulturową, muzyką, narkotykami (rzecz jasna), parapsychologią, teoriami spiskowymi, okultyzmem, religiami i filozofią. Poza tym tworzę poezję i jestem w trakcie pisania książki od 2013 roku, ale nie mam motywacji, by z nią ruszyć, a mam zastój od 1,5 roku.
  • 198 / 42 / 0

Hobby zmieniam jak skarpetki (czyli raz na tydzień hehe). Coś mnie zainteresuje to wgłębie się w to na tyle żeby zrozumieć o czym mowa i móc się jakoś swobodnie w temacie poruszać a w trakcie czytania o danej rzeczy znajdę kolejną i kółko się toczy.
Tak naprawdę to tylko muzyki i pisania się trzymam. Chyba od zawsze.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

25-latka brała metamfetaminę w trakcie ciąży. Po urodzeniu martwego dziecka usłyszała zarzut

Amerykanka została aresztowana i oskarżona o morderstwo, gdy odkryto, że poroniła dziecko po narkotykach. Kobieta brała metamfetaminę trzy dni przed porodem.
  • 806 / 64 / 0

Konik
  • 20 / 2 / 0

Interesuje sie sexem i cycuszkami
  • 11 / 7 / 1

zabawa w detektywa na hyperrealu - wychwytywanie kłamstewek użytkownikow :P tak dla siebie, ot po prostu. Zeby wiedziec na ile mozna opierac sie na czyich postach, a na ile jest to cpunska fantazja.
Poza tym moda, sport, zaglebianie sie w artykuly o wszystkim co nielegalne i czytam w chuj ksiazek.
  • 180 / 17 / 0

A ja jestem nerdem i mam potężna kolekcje komiksów ,uwielbiam słuchać muzykę z vinyli co daję druga kolekcję chyba moim hobby jest zbieractwo czy tam chorobą
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata