Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 255 / 25 / 0

@MaryPoppy substancje stymulujące ośrodkowy układ nerwowy i oddziałujące na poszczególne receptory mogą być różne. mef ma podobne działanie do fety, a przynajmniej z biologicznego punktu widzenia pobudza te same receptory. Więc tak, jak na moje oko tolerancja krzyżowa jest możliwa. Tak jak mówi @misspill im więcej zabawy ze substancjami stymulującymi tym ciężej się naćpać.
  • 5 / / 0

Powiem wam ze mi to po met wysiada wątroba, żółte białka zawsze, potem konskie dawki hepatilu. Amf mi tak nie robi

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Kokainowy dziadek zatrzymany. 78-latek miał narkotyki warte majątek

Okazało się, że postanowił wcielić w życie scenariusz filmu Clinta Eastwooda "Przemytnik".
  • 255 / 25 / 0

@ZaLekka nic dziwnego, w końcu met jest dużo gorsza podobno.
  • 4 / / 0

UP@
Znam goscia, który co tydzień walił to gówno i teraz nie potrafi wypowiedzieć jednego słowa bez zająkania.
  • 64 / 5 / 0

Towar z Poznania, 0.2 wystrzelilo mnie w kosmos do tego 1/2 szklanki soplicy z cola i lodem i chce mi sie rzygac od 7h to na pewno speed? Grudy nie ma krysztalkow
  • 825 / 20 / 0

Wyrzuć to z siebie ziomek.
  • 255 / 25 / 0

Jeju, nie ćpam już od ponad miesiąca. Tak mnie nosi na fukę, że szok po prostu. W poniedziałek prawdopodobnie w końcu będę mogła wyjść z domu, i coś czuję, że skończy się na :amfa: :kreska: :nos: A potem będę mieć moralniaka, a z drugiej strony po prostu lubię się naćpać. Czy to już paradoks stimiarza? %-D Kiedy wiem, jak bardzo mnie to niszczy a z drugiej strony wiem, że z tym przegam i już mnie nawet to nie rusza. Jak teraz myślę, to to się chyba tyczy wszystkich substancji psychoaktywnych :psycho:
  • 184 / 26 / 0

@mmigotka to raczej kwestia charakterów i podatności na uzywki. Znam w chuj osób które spróbowały i chukna raz na ruski rok, znam w chuj osób które wala tylko przy wyjątkowej okazji w stylu jakiś większych obchodzi urodzin, sylwestra czy coś no i znam też w chuj osób które wala latami i na palcach ręki drwala można policzyć ich dni przerwy i czasem myślę że dopiero jakby przestali to by się rozssypali😁 do innych używek też to można odnieść, szczególnie tych które uzależniają tylko psychicznie.
  • 255 / 25 / 0

@The_Most_Bak najlepsze jest to, że nadal nie skończyłam brać zastrzyków antyzakrzepowych. Jeszcze 2 tygodnie. Ale w sumie wyjebane w to mam, najwyżej się przekręcę.
  • 184 / 26 / 0

@mmigotka jak tak sobie wspomnę jakiś znajomych którzy musieli brać zastrzyki, a wala po klamie, pewnie żaden nie pomyślał nawet ze coś mu się może stać hyhy😃 i to nie ma być zachęta, raczej taka anegdota że harm redakszyn to chyba tylko na hypciu, bo tak to ludzie wiedzą tylko żeby nie pić do antybiotykow😆
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata