Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 358 / 7 / 0

Od sześciu dni napierdalam po 450mg dziennie. Jutro robię przerwę. Będzie skręt?
  • 12 / 4 / 0

lufa9999 pisze:
Od sześciu dni napierdalam po 450mg dziennie. Jutro robię przerwę. Będzie skręt?
Tak ale niekoniecznie jutro. Mozliwe ze dopiero pojutrze.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.
  • 12 / 4 / 0

lufa9999 pisze:
Tak ale niekoniecznie jutro.
  • 1821 / 276 / 2

Psychicznie na pewno będziesz czuł wkurwa i mega ssanie/potrzebę pójścia do apteki, ale fizycznie raczej nie masz się czego obawiać. Różnie reagują organizmy, ale po takim czasie, takiej dawce i biorąc pod uwagę to, że skręt fizyczny po kodeinie jest naprawdę lekki, nie masz się raczej czego obawiać. Jedynie z głową będziesz walczył,a ta walka będzie trudna, chociaż zależy jak się nastawisz też. Na 99,9 % nie będziesz zdychał w łóżku, więc luz :)
  • 121 / 8 / 0

Z tym lekkim skrętem po kodeinie, to bym nie przesadzał, po 4 dniach, to pewnie nic nie będzie, ale po półrocznym ciągu nie będziesz się w stanie wyczołgać z łóżka, a jeśli już to z siebie wykrzesasz, to tylko po to, żeby wysikać się dupą.
  • 843 / 185 / 0

Co wy bredzicie, cetyryzyna działa do każdego opio. Czekam na naukowe wyjaśnienie czemu przy alergii działa a na histaminę uwolnioną innymi czynnikami nie.
Co do skręta po kodzie to ja go nawet nie zauważam już. Loperamid, diklofenak i małe dawki benzo i nawet w pracy się wytrzyma bez problemu.
  • 18 / 2 / 0

11 lipca 2019legeartis pisze:
difenhydramina z preparatu aviomarin
Aviomarin to dimenhydrynat
  • 121 / 8 / 0

Nie wiem, może bredzę, ale wraz ze stażem używania kody skręt robi się łagodniejszy, przynajmniej u mnie tak było, ale pierwszy skręt, po półrocznym ciągu, w dodatku bez obstawy lekowej, to muszę przyznać pozamiatał mnie.
  • 299 / 7 / 0

Jeśli wrzucałem o 12tej 150kody, to kolejne 150 o której zjeść żeby grzało?
  • 121 / 8 / 0

Poczekaj jeszcze ze dwie godziny dla pewności, lepiej chwile poczekać na zapas, niż wziąć za wcześnie, zmarnować i pozostać ze wqurwem. Chociaż z panną kapryśną to i tak nie ma pewności, że Cie klepnie.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata