4F-ADB

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

• 50 / 1 / 0

19805.jpg
Jestem w szoku, że nie ma takiego tematu. Info znalazłem niewiele ale to co znalazłem zamieszczam poniżej.
Share your thoughts folks!

C20H28FN3O3

Synonimy:

4-fluoro MDMB-PINACA
(S)-N-(1-amino-3-(3,4-difluorophenyl)propan-2-yl)-5-chloro-4-(4-chloro-1-methyl-1H-pyrazol-5-yl)furan-2-carboxamide
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 343 / 29 / 0

-5-chloro-4-(4-chloro-Na pewno zabija wszystkie zarazki

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Sycylia refunduje medyczną marihuanę

Lek będzie dostępny bezpłatnie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle, bóle neuropatyczne oraz spastyczność wynikającą ze stwardnienia rozsianego, leczących się w publicznych ośrodkach zdrowia.
  • 445 / 36 / 1

Jest moc, radzę uważać
  • 198 / 19 / 0

Dostałem 0,5 g sampla ile tego dawkować bez toaletki?
  • 1662 / 181 / 0

Sposób postępowania identyczny jak z 5F-ADB, brak większych różnic. Tak samo z dawkowaniem - skrócenie grupy pentylowej powoduje zwiększenie wartości Ki przy CB2 i zmniejszenie przy CB1.

Nie są to duże zmiany, na przykładzie mogę pokazać to mniej więcej tak:

Jakiś kanabinoid z grupą pentylową:
Ki:
CB1: 3
CB2: 20

Taki sam kanabinoid tylko z grupą butylową:
Ki:
CB1: 9
CB2: 7

Co to oznacza w praktyce? Nic, bo aktywność jest tak duża, że takich zmian nie da się wyczuć, ponieważ intensywność doznań i tak jest poza jakąkolwiek skalą mocy. W skrócie: i tak jebnie za mocno.

Tak na prawdę to wszystkie kanna można przywrócić do życia skracając łańcuch pentylowy do butylowego.
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata