GrowBox - niewiedza z oświetleniem oraz wentylacją.

Moderator: Konopia

• 3 / / 0

Mam skonstruowanego grow'a o wymiarach:
25 cm (szer.)
50 cm (dług.)
100 cm (wys.)
Grow zbudowany jest z płyty OSB, nie mam pojęcia ile roślin tam zmieszczę (automaty), w którym miejscu umieścić wentylator i jaki, aby nie roznosił się zapach, oraz jakie oświetlenie. Czy wystarczy mi 200W HPS? Niby świetlówka była by lepsza, ale na każdej ściance jest odbłyśnik, łącznie z podstawą i sufitem.
  • 834 / 39 / 0

Hey, 200W to za dużo - sporo za dużo. 150W ok, ale wentylacje musiałbyś ogarnąć. Tak samo LEDy COB - 100W moduł - wystarczy na taką powierzchnię.
Oblep mylarem od środka boxa, lub pomaluj na biało.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Dowodził kontrwywiadem, porzucił Maduro, miał przemycić tony kokainy. Były generał zatrzymany

Były wenezuelski generał Hugo Carvajal został zatrzymany w piątek w Madrycie. W czasach rządów zmarłego prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza pełnił on funkcję dyrektora kontrwywiadu wojskowego.
  • 3 / / 0

W porządku, i lampę umieścić na środku? Mylar już kupiłem, jest jeszcze opcja żeby zmienić budowę, póki nic tam nie ma, ewentualnie ile automatów mógłbym tam zmieścić?
  • 834 / 39 / 0

Przy suficie - warto by było umieścic HPSa w cool tube - wtedy temperatura jest naprawde do ogarnięcia

Zmienić, to znaczy jak... Napisz konkretnie - jakie wymiary Cie interesują
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata