Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 2 z 3
  • 1475 / 24 / 0
5-htp może podbić fazę ale także spowodować ZS
  • 125 / 14 / 0
Kiedyś bym powiedział że moklobemid (odwracalny iMAO-A) w dawkach 150mg podbija działanie

Teraz jednakowoż strasznie zwiększa mi obciążenie serca i sprawia że zapętlam się i jest mi ogólnie nieprzyjemnie.
więc - nie polecam

najlepsze jest wyspanie i dobry nastrój przed :D

Major Kocięba Powiada:
KOCHAM WAS MISIACZKI KOCIACZKI I KETONOWE ROBACZKI
  • 294 / 10 / 0
@up

iMAO A + wyrzutnik serotoniny => duże ryzyko zespołu serotoninowego => śmierć
  • 860 / 16 / 0
duzo moklobemidu jadlem przy metkacie fakt faktem wzmacnia i wydluza dzialanie problemy czyt szpital mialem po 450mg + moklo do kota

przy pol tabsa 75mg nic sie nie dzieje strasznego do tego moklo ma t2 jakies 2h

ofc ryzyko jest duze i odradzam

teraz jak uda mi sie ogarnac to potestuje z innimi bk ten lek

ale jak poprzednicy polecam opio lub ccsos na gaba (alko benzo GBL) ladnie sie dzialanie uzupelnia i jedne eliminuja negatywne efekty drugich :)
only i.v w zrosty i zapadki
pachwina otwarta
cpanie jak tlen
pierwsza mysl
i pierwszy krok
chwiejne schody
stoję poluje na jelenia
dawno uciekly ostatnie marzenia

Der Reichsspritzenmeister
  • 441 / 3 / 0
@ramzes2000

Odkopię temat. 3-MMC i 4-CMC pasują do siebie jak piękna i bestia, 5-HTP rozjebie serotoninę, którą jeszcze mocniej rozpierdoli 5-MeO dając ci jednego z najgorszych tripów w życiu (o ile nie zaśniesz). Nie łączy się substancji o tak podobnym profilu.
Ćpanie jest wyrokiem na całe życie.Ćpamy w nadziei, że doświadczymy szczęścia na progu piekła. Na końcu nie ma już nawet nadziei.

NIE MIKSUJCIE Z NICZYM ALFY
  • 527 / 152 / 0
CDP cholina wzmacnia działanie 3cmc, mówię tu o dawkach w okolicy 1000mg. I nie ma tego nieogaru, który czasami się pojawia.
  • 75 / / 0
@alfachem To są Twoje teorie, co do których nie masz żadnej poważnej argumentacji... Ot po prostu Twoja opinia "sklejona" z innych informacji. Podejrzewam, że nie zaznasz wszystkich mechanizmów działania każdej substancji z osobna a co dopiero w mix-ie... Moja wypowiedź oparta jest na wielokrotnym stosowaniu w taki właśnie sposób (sprawdzone przeze mnie organoleptyczni-e) i nic co piszesz nie miało miejsca. Sprawdź a dopiero potem się wypowiadaj.
  • 1127 / 206 / 7
02 lutego 2019GermanskiOprawca pisze:
CDP cholina wzmacnia działanie 3cmc, mówię tu o dawkach w okolicy 1000mg. I nie ma tego nieogaru, który czasami się pojawia.
I CDP-cholinę warto zjeść dzień po żeby zupregulować zdownregulowane receptory dopaminowe.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 143 / 15 / 0
Myslicie ze jakies najzwyklejsze nootropy powinny cos pomoc? (mix substancji) nootropy to Mane Brain, wyczytalem ze zawieraja alfa-Gpc, NALT i L teanina
Nie ma że za mocno %-D
  • 21 / 1 / 0
tak, sam stosuję NALT (L-Tyrozyna) i Teaninę (Tyramina) doraźnie przed zarzuceniem ale tutaj mam pewien schemat:
codziennie jem 1200mg NAC (N-acetylo cysteina), który pomaga szybciej zregenerować szlaki dopaminowe, przywrócić ich porządek i tydzień przed zarzuceniem przestaję; niby okres pół rozkładu NAC to kilka godzin, ale efekty "ochronne" na neuronach pozostają dłuższy czas, i te efekty mogą paradoksalnie zmniejszać działanie stymulantów
przestaję też pić kawę też jakoś tydzień przed bieda ketonem, jakoś tak wtedy lepiej speed mi wchodzi
nie jem 5 godzin przed zarzuceniem, żeby jeszcze mieć coś w żołądku ale by był on w miarę pusty, gdyż tyrozynę powinno się brać na czczo, by nie była metabolizowana z tryptofanem z posiłku (nie wiem ile w tym prawdy) + lubię szybkie wczytywanie się b-k %-D
po ostatnim posiłku 5 godz przed zarzuceniem, jem 2000mg argininy
2 godziny przed zarzuceniem jem 1500mg tyrozyny i 200mg teaniny
10 minut przed zarzuceniem wychylam shota lub dwa wysoko procentowego alkoholu, gdyż spowalnia on metabolizm amfetaminy, co było opisane na początku wątku

to co ciekawego mi się też przytrafiło, to to, że gdy robiłem taki "rytuał" i podczas fazy miałem raz inny jakby bodziec (dokładniej to przebywałem na dworze w momencie wejścia), czułem, że kompletnie mocniej mnie siekło. być może nowy bodziec czy też sytuacja w której fazujemy, ma wpływ na odczuwanie działania b-k.
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.