Blant - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 7241 / 719 / 0

Obowiązkowo młynek i tak jak pisze @dobryczlowiek19 75 procent Marii i 25 tytoniu - wtedy jest idealnie.Blant wychodzi grubszy.No chyba, ze ktoś ma swoje zapasy to może kręcić w 100 % baki a tak to co kupujemy od dilla to z ekonomii lepiej wymieszać z tytexem.
  • 1069 / 157 / 0

Jak ktoś nie pali/nie lubi smaku tytoniu to lepiej chyba czyste jednak kręcić, ten tytoń tylko pogorszy smak imo. Ewentualnie można dać jakiś dobry, grubo cięty tytoń fajkowy(polecam wiśniowego MacBarena), a nie te ścinki co pakują do szlugów.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Opole: medyczna marihuana sprzedała się w niecały tydzień

Choć za gram konopi trzeba w aptece zapłacić 60 zł, chętnych nie brakuje. Gdy jedna z opolskich aptek rozpoczęła sprzedaż suszu, skończył się on w niecały tydzień.
  • 4 / 3 / 0

Blanciki sa bardzo relaksujace,zależy tez od materialu jaki sie pali nie mniej jednak jesli pragniesz poczuc prawdziwego blusa polecam bongo z duzym cybuchem. Kilka maszkow kladzie cie wygodnie na tyłku a haj jest bardziej doniosły.
  • 1855 / 317 / 154

Imo blancik to klasyk, faza jest najprzyjemniejsza, rzadziej badtripowa. Do tego łatwy w przygotowaniu, kręcenie blanta to nic trudnego xD Dla początkujących z mj to bezpieczniejsza opcja.
  • 4 / / 0

Ja skonsumowałem w życiu trochę i szacuję że tak 90-95% to były lolki. Szkoda tylko że to mniej ekonomiczna opcja niż bongo/wiadro.
  • 7241 / 719 / 0

Z blantem to nawet ujdzie iść przez ulice, po zapachu jedynie idzie wyczuć, ale jak idziemy mniej ruchliwa uliczka to na lajcie można palić Blanciora.
  • 1069 / 157 / 0

Tylko po co ryzykować? Mojego ziomka w o 2 nocy w lesie koło Gdyni zaskoczyli tajniacy bo akurat tamtędy przejeżdżali, miał szczęście bo już był po paleniu ale jakby dalej miał jakiegoś gibona w łapie to od razu dołek i sprawa. Lepiej serio spalić w domu albo w bezpiecznej miejscówie.
  • 4 / / 0

Pozdro z UK, tutaj to wyjebongo, idę z wąsem jak ze szlugiem.
  • 7241 / 719 / 0

W Hiszpanii tez ludzie normalnie pala w barach, na ławkach, ulicach i nie ma żadnego przypału.
  • 1069 / 157 / 0

Ale Polska to nie Hiszpania ani UK, na Teneryfie jak byłem to też normalnie murzyn na plaży sprzedawał mi hash już skręcony i od razu na wyjebce odpalałem, w Polsce lepiej nie ryzykować.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata