Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1288 / 172 / 0

Wg. mnie nadmierna aktywność organizmu, brak apetytu to jak najbardziej objawy fizyczne. Najbardziej to czuć po cugu mocnej sativy.
Do tego tez występuję lekka potliwość i czuć jakiś wpływ na jelitach, ale ogólnie bez przypału.
  • 11 / / 0

Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.
  • 1896 / 634 / 0

Teraz już wiem że zioło nie jest dla mnie, niszczy mnie. Do trzech razy sztuka, ostatnio 9msc absty i było ok, ale zjebałem to. Ciąg od września do grudnia, dzień w dzień po sztuce później nawet po dwie. Od końca roku co kilka dni, czasem codziennie, różnie, palenie za ogar tematu komuś, zazwyczaj bongo i kilka lufek z figurantem. Od środy nic nie było palone. Jestem na antydepresancie, zaburzenia lękowe, dzień przed rozpoczęciem pracy mocno spizgałem się z koleżanką, rano już wkurw, stres, w końcu atak paniki, przyspieszony oddech, suchość w ustach, telepa, drętwienie twarzy i dłoni. Nie dałem rady iść, zadzwoniłem wytłumaczyłem sytuację, dali szansę jeszcze raz i znowu to samo, ale jeszcze intensywniej. Teraz pytanie, bo z rzuceniem problemu nie będzie, wiem że jak się zaprę to nic mnie nie przekona do zapalenia. Czy możliwe że pomimo antydepresantu, dopadł mnie zespół abstynencyjny w postaci lęku, senności/bezsenności, drażliwości, amotywacji, smutku? Po jakim czasie, od zaprzestania jarania, działanie antydepresantu wróci do normy?
  • 20 / 10 / 0

Czołem :) dziś mija 9 dzień trzeźwości po 20 latach jarania, praktycznie bez większych przerw. Rozpoczęłam terapię uzależnień w szpitalu wolskim, dostałam też skierowanie do psychiatry z podejrzeniem depresji i nerwicy. Pierwsze dni to dużo biegania i waleriana przed snem. Oczywiście problemy z bezsennością, smuteczek, rozdrażnienie i nadpotliwość. Organizm w lekkim szoku, chęć skręcenia jointa ogromna..., ale mam nadzieję, że wytrwam :)
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

08 lutego 2019largo pisze:
Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn
Ja proponuje bez leków i uważać na flashbacki po miesiacu nawet 3 możesz mieć ataki paniki że ktoś ci coś zrobi albo twojej matce.
  • 32 / 3 / 0

Dziś 2 dzień bez zioła. Ostatnia przerwa od palenia 2 tygodnie. Brakuje mi dłuższej przerwy.

--------------------------------------------------

LOBO87 - w moim przypadku 2 tygodnie potrzebowałem żeby antydepresant zaczął działać jak należy a nawet dłużej. Marycha rozwala w głowie to wszystko co nam układa antydepresant. więc potrzeba trochę czasu. Powodzenia :)

Scalono. taurinnn
  • 678 / 55 / 0

ja dzisiaj drugi dzień przerwy :P

chce pociągnąć jak najdłużej się uda :P będę dawał relacje :D

z racji, że stosuje olejek CBD 5 % co 4 godziny po 4 krople nie czuję żadnych uboków ani cold turkey :d
  • 20 / 10 / 0

U mnie dzień 17 i w końcu czuję się lepiej! biorę na sen 2x Senocalm, wcześniej popijałam walerianę, ale podobno ma duży potencjał uzależnieniowy i odstawiłam. Odstawiłam też całkiem alkohol, więc pierwszy raz od wielu lat żyję na trzeźwo :)
  • 32 / 3 / 0

Dziś 4 dzień bez zioła.. zaczyna mnie kusić bestia :D zastaw się a postaw się. nie dam się.
  • 1896 / 634 / 0

Nie daj się. Mi 2 tyg pykły, czuję się znakomicie, ale to zasługa leków których działanie wróciło do normy :extasy:
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata