Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 6741 Strona 578 z 675
Rejestracja: 2015
  • 1501 / 232 / 0

Wg. mnie nadmierna aktywność organizmu, brak apetytu to jak najbardziej objawy fizyczne. Najbardziej to czuć po cugu mocnej sativy.
Do tego tez występuję lekka potliwość i czuć jakiś wpływ na jelitach, ale ogólnie bez przypału.
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0

Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Konopie indyjskie, kokaina, ecstasy – oto ile, od 1 września, płaci się za ich posiadanie

Francja wprowadziła od 1 września karanie mandatami konsumentów narkotyków. W stołecznym regionie Ile-de-France wysokość grzywny może być jednak różna za różne narkotyki.
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 733 / 0

Teraz już wiem że zioło nie jest dla mnie, niszczy mnie. Do trzech razy sztuka, ostatnio 9msc absty i było ok, ale zjebałem to. Ciąg od września do grudnia, dzień w dzień po sztuce później nawet po dwie. Od końca roku co kilka dni, czasem codziennie, różnie, palenie za ogar tematu komuś, zazwyczaj bongo i kilka lufek z figurantem. Od środy nic nie było palone. Jestem na antydepresancie, zaburzenia lękowe, dzień przed rozpoczęciem pracy mocno spizgałem się z koleżanką, rano już wkurw, stres, w końcu atak paniki, przyspieszony oddech, suchość w ustach, telepa, drętwienie twarzy i dłoni. Nie dałem rady iść, zadzwoniłem wytłumaczyłem sytuację, dali szansę jeszcze raz i znowu to samo, ale jeszcze intensywniej. Teraz pytanie, bo z rzuceniem problemu nie będzie, wiem że jak się zaprę to nic mnie nie przekona do zapalenia. Czy możliwe że pomimo antydepresantu, dopadł mnie zespół abstynencyjny w postaci lęku, senności/bezsenności, drażliwości, amotywacji, smutku? Po jakim czasie, od zaprzestania jarania, działanie antydepresantu wróci do normy?
Rejestracja: 2019
  • 23 / 10 / 0

Czołem :) dziś mija 9 dzień trzeźwości po 20 latach jarania, praktycznie bez większych przerw. Rozpoczęłam terapię uzależnień w szpitalu wolskim, dostałam też skierowanie do psychiatry z podejrzeniem depresji i nerwicy. Pierwsze dni to dużo biegania i waleriana przed snem. Oczywiście problemy z bezsennością, smuteczek, rozdrażnienie i nadpotliwość. Organizm w lekkim szoku, chęć skręcenia jointa ogromna..., ale mam nadzieję, że wytrwam :)
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

08 lutego 2019largo pisze:
Paanika już prawie ustapiła mam jescze stany deresyjne czasami. Dla przypomninia nie pale juz prawie 2 tygodnie. Leki Ketrel kwetiapina przedwczoraj na noc 2x25mg i raz wczoraj rano 1x25mg.
Jak myślicie phać sie dalej w leki czy już z górki ?

Podajemy na forum nazwy substancji zamiast nazw handlowych leków. taurinnn
Ja proponuje bez leków i uważać na flashbacki po miesiacu nawet 3 możesz mieć ataki paniki że ktoś ci coś zrobi albo twojej matce.
Rejestracja: 2018
  • 116 / 34 / 0

Dziś 2 dzień bez zioła. Ostatnia przerwa od palenia 2 tygodnie. Brakuje mi dłuższej przerwy.

--------------------------------------------------

LOBO87 - w moim przypadku 2 tygodnie potrzebowałem żeby antydepresant zaczął działać jak należy a nawet dłużej. Marycha rozwala w głowie to wszystko co nam układa antydepresant. więc potrzeba trochę czasu. Powodzenia :)

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 889 / 102 / 0

ja dzisiaj drugi dzień przerwy :P

chce pociągnąć jak najdłużej się uda :P będę dawał relacje :D

z racji, że stosuje olejek CBD 5 % co 4 godziny po 4 krople nie czuję żadnych uboków ani cold turkey :d
Rejestracja: 2019
  • 23 / 10 / 0

U mnie dzień 17 i w końcu czuję się lepiej! biorę na sen 2x Senocalm, wcześniej popijałam walerianę, ale podobno ma duży potencjał uzależnieniowy i odstawiłam. Odstawiłam też całkiem alkohol, więc pierwszy raz od wielu lat żyję na trzeźwo :)
Rejestracja: 2018
  • 116 / 34 / 0

Dziś 4 dzień bez zioła.. zaczyna mnie kusić bestia :D zastaw się a postaw się. nie dam się.
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 733 / 0

Nie daj się. Mi 2 tyg pykły, czuję się znakomicie, ale to zasługa leków których działanie wróciło do normy :extasy:
Posty: 6741 Strona 578 z 675
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: employment, fantasmagor, farawayfromheaven, probatest i 4 gości