Dwie osoby. + i -

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 28 / 1 / 0


Czy macie wrazenie czasami, ze jestescie kilkoma osobami? Czy to jest jakas choroba.

Czasami jestem mega zywy z pozytywnym mysleniem, zeby za chwile byc martwy, zupelnie bez ruchu, smutny i bez sensu. Czym to jest spowodowane, zeby czlowiek az tak sie roznil od siebie?
Rejestracja: 2010
  • 2419 / 191 / 0


ja nie mam

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkotyki schowała w dziecięcym rowerku

Radziejowscy policjanci zatrzymali dwie kobiety, które posiadały narkotyki. Jedna z nich towar schowała w dziecięcym rowerku na terenie swojej posesji.
Rejestracja: 2018
  • 796 / 98 / 0


Tylko dwie? :halu: Temat jest zbyt skomplikowany na 2-3 zdania., Dzieciństwo, młodość, dorosłość, praca, utrzymanie się, odżywianie się, to są aspekty życia przy których człowiek musi wstać z łóżka i przestać odpoczywać, a chciałby tylko odpoczywać, ale to jest naturalne jak ktoś jest zmęczony, świadomość istnienia siebie i innych ludzi, każdy z nich musi jeść, spać, i warunki przeżycia są identyczne.
Znam dokładną odpowiedz na to pytanie ale nie wiem jak to zrozumiale skrócić. :psycho:
Rejestracja: 2012
  • 588 / 41 / 0


Może na początek trzeba zapoznać się z teoriami psychologicznymi dotyczącymi osobowości? Oto jest prezentacja akademicka w dosyć skrótowy w sensie opisu, ale wymieniająca główne teorie:

https://www.duckduckgo.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... I6dKVoGyUO
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość