Dwie osoby. + i -

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 28 / 1 / 0

Czy macie wrazenie czasami, ze jestescie kilkoma osobami? Czy to jest jakas choroba.

Czasami jestem mega zywy z pozytywnym mysleniem, zeby za chwile byc martwy, zupelnie bez ruchu, smutny i bez sensu. Czym to jest spowodowane, zeby czlowiek az tak sie roznil od siebie?
  • 2419 / 191 / 0

ja nie mam

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Prokuratura przyznaje, że się pomyliła. Policjanci z Gryfic nie przemycali narkotyków!

Mieli należeć do groźnej grupy przestępczej i przemycać narkotyki. Po dwóch latach prokuratura przyznała, że pomyliła się i oczyściła policjantów z Gryfic z zarzutów.
  • 796 / 98 / 0

Tylko dwie? :halu: Temat jest zbyt skomplikowany na 2-3 zdania., Dzieciństwo, młodość, dorosłość, praca, utrzymanie się, odżywianie się, to są aspekty życia przy których człowiek musi wstać z łóżka i przestać odpoczywać, a chciałby tylko odpoczywać, ale to jest naturalne jak ktoś jest zmęczony, świadomość istnienia siebie i innych ludzi, każdy z nich musi jeść, spać, i warunki przeżycia są identyczne.
Znam dokładną odpowiedz na to pytanie ale nie wiem jak to zrozumiale skrócić. :psycho:
  • 588 / 41 / 0

Może na początek trzeba zapoznać się z teoriami psychologicznymi dotyczącymi osobowości? Oto jest prezentacja akademicka w dosyć skrótowy w sensie opisu, ale wymieniająca główne teorie:

https://www.duckduckgo.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... I6dKVoGyUO
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata