Smaki papierów

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 5724 / 450 / 0

To blottery maja smak ? Nigdy nie wiedzialem.
Po smaku da rade poznac ze jest prawilny ?
  • 455 / 18 / 0

22 marca 2018gazyfikacja plazmy pisze:
21 marca 2018OomAmee pisze:
Może jakiś zepsuty zeżarłem? :)
Pewnie tak, był jakiś zkoziały :) Dla mnie 1p na blotterach 125 ma ledwo wyczuwalny smak, który trudno zdefiniować. Można przyjąć, że nie ma smaku.

Heheh myślę że kwestia wyczulenia na smak jest zależna od człowieka. Jedliśmy te same papiery ( co prawda w różnym okresie czasowym ) i dla mnie i jeszcze jednej osoby miały posmak chemiczny/apteczny a dla Ciebie ledwo wyczuwalny. Kwestia osobnicza. Mniej papierosów i kawy cukru i soli ;) sporo osób raportuje smak papierów jeśli nie jest porażająco gorzki raczej nie ma sie czym przejmować ;)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Tu nie ma masowych zgonów po dopalaczach. Będzie protest przeciwko nim

Czyli, wierzcie lub nie - Super Express walczy z fake newsami :)
  • 51 / 5 / 0

Generalnie smak jest rzeczą subiektywną i każdy może czuć coś innego.

Na smak blottera może wpływać tusz, który został użyty w nadruku (btw. widziałem kiedyś na DW jak jakiś purysta kwasowy sprzedawał blotterki, których "nadruk" był robiony barwnikiem spożywczym na bazie warzyw i owoców).

Oprócz tego na smak może wpływać użyty rozpuszczalnik podczas nasączania kartonów.

Generalnie jak smak nie jest mega gorzki (tak, że prawie ryj wykręca)... to powinno być OK.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata