Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 240 / 8 / 0

A ja z kolei i dostałem kwetiapine, I wybrałem tak 2opakowania 25mg x30 przez 9-10dni? Nie mam już tego leku, nawet 300mg mnie nie uspokoi, wogole nie poczułem tego leku, będą jakieś skutki uboczne jak z tego tak nagle zejdę?
  • 1466 / 232 / 154

Brałeś dosyć spore dawki. Efekty odstawienia neuroleptyków pojawiają się zwykle po dłuższym stosowaniu, ale z takich dawek radziłabym schodzić stopniowo, bo jednak każdy ma inny organizm, co ciągle powtarzam. Najlepiej poproś lekarza np. rodzinnego o przepisanie jednego opakowania, powiedz, że lek Ci się skończył i wtedy spróbuj schodzić stopniowo, zmniejszając dawkę o ¼ lub połowę tak co 5 dni. Że brałeś kwetę krótko, to może być nawet co 3-4.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

100 mln dolarów łapówki dla prezydenta Meksyku? Pogrążające zeznania

"Prawa ręka" Guzmana oskarża byłego prezydenta Meksyku o przyjęcie od kartelu gigantycznej łapówki - 100 milionów dolarów. O sprawie piszą zagraniczne media.
  • 2558 / 269 / 0

Po tym gównie z rana mam całe usta białe ocb ? Taka ślina dziwna. A przebudziłem się w nocy i takie ciosy w banie miałem ładnie to musi mózg rozlewać. 100mg dawka chyba to odstawiam
  • 2006 / 648 / 1

Białe od nalotu? Czy białe z odpływu krwi? A może w jakiś "inny" sposób? Bo akurat zarówno pierwszy, jak i drugi wypadek to symptomy bardzo niepokojące.
  • 5 / / 0

U mnie coś podobnego wynikało z suchości w ustach i przeszło z czasem
  • 19 / / 0

Sam siedzę na kwecie już dłuższy czas, po rocznym ciągu na zolpidemie (tolerka w granicach 20mg) na początku startowałem z dawką 50mg potem 75mg, aktualnie siedzę na 25mg + jak słabiej działa to 5mg zolpi bo tyle starczy aby uśpić. Co do białego nalotu jeśli jest tylko na dziąsłach to po prostu masz jakąś lekką grzybicę, którą idealnie widać po takie sacharze.
  • 126 / 6 / 0

jak brać kwetiapie żeby szybciej zaczynała działać? wciągać nosem pokruszoną tabletkę?
  • 2558 / 269 / 0

10 października 2018DexPL pisze:
Białe od nalotu? Czy białe z odpływu krwi? A może w jakiś "inny" sposób? Bo akurat zarówno pierwszy, jak i drugi wypadek to symptomy bardzo niepokojące.
Ja generalnie mam język geograficzny, ale to całkiem inna bajka bo po kwecie mam taka ślinę jakby gęstą przyklejoną do ust. Tak straszna suchość w ustach ale to nie dziwne przy neuroleptykach.
  • 838 / 66 / 0

Na mnie to coś działa jak 2 dniowy zombie drug. Zostawię sobie jako ostateczność do odstawek/zbijania tripów, albo sprzedam w chuj. Wywołało we mnie efekt: co ja kurwa wziąłem!?
  • 5711 / 446 / 0

11 października 2018aleatoryczny pisze:
jak brać kwetiapie żeby szybciej zaczynała działać?
Rozkrusz na ''jebany pyl'' i po pij jakimś napojem. :old:
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata