Turcja bez recepty.

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / 1 / 0

Witam.
Jestem obecnie na wakacjach i chciałem sobie jakoś urozmaicić wyjazd. 4 lata temu bez problemu dostałem w Stambule Ritalin. Teraz już nie chcą sprzedać bo na receptę. Zaproponowali mi Lyroca 150mg, ale nigdy o tym nie słyszałem. Czy ktoś może polecić coś z tutejszych aptek bez recepty? :*)
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 86 / 0

lyrica to pregabalina

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

E-papierosy mogą być szkodliwe dla zębów. Powód jest dość zaskakujący

To, że papierosy są szkodliwe dla uzębienia jest niezaprzeczalnym faktem. "Zdrowsze" alternatywy w formie e-papierosów również mogą szkodliwe w tym kontekście. Jednak powód tego stanu rzeczy jest dość zaskakujący.
  • 3 / 1 / 0

Tyle też wyczytałem z ulotki. Warto w to inwestować? Ritalin sproszkowany był ok, to jak działa?
  • 7241 / 716 / 0

• 3 / 1 / 0

Czytałem i jest kilka wpisów o opcji relaksacyjnej, ale cały czas nie wiem jaka aplikacja 😀
Znalazłem art w internecie. Oto cytat: "Okazało się, że niektórzy więźniowie stosowali proszek z kapsułek leku donosowo uzyskując efekt podobny jak po zażyciu narkotyku. Osoby opisywały swój stan jako euforyczny, wskazywały na poprawę nastroju, towarzyskości, poczucie odprężenia i spokoju."
Prawda to? 😎
  • 35 / 4 / 0

Pregabalina już na receptę, przynajmniej tak powiedział mi farmaceuta ;)
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata