Leki z niemieckich śmietników

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 809 / 16 / 0

Szukajcie, a znajdziecie %-D Są na naszych ziemiach odzyskanych, takie ryneczki, gdzie sprzedaje się różne śmieci przywożone z Niemiec - jakieś zepsute sprzęty RTV, jakieś gary, czy talerze. Ale zdarzają się też smakołyki :gun:
Kilkukrotnie kupowałem tramadol, różne benzo, czy starszej generacji antyhistaminy. Raz trafiłem na morfinę (nie wiele, ale jednak), no i na tylidynę.

Tylidyna to dla mnie, jak i pewnie dla większości Forumowiczów substancja bardzo egzotyczna. W życiu bym nie wpadł na to, że może to być coś fajnego, gdyby nie w składzie na opakowaniu "Naloxonhydrochlorid". Nie kurwa jak w cywilizowanym kraju jak Polska, czyli po łacinie, ewentualnie po angielsku, tylko po szwabsku: Naloxonhydrochlorid und Tilidinhydrochlorid.

Niby da się odszyfrować, ale jak się grzebie w tych lekach, to łatwo można coś ominąć - tylidyny kupiłem wtedy z 7g, a było jej znacznie więcej, ale nie chciałem kupować w ciemno jakiegoś chuj wie co (zapłaciłem za nią i za w chuj prometazyny i troche Tramalu jebane 8zł :D).

Teraz do rzeczy. Mam taki apel do smakoszy, wpisujcie szwabskie nazwy handlowe, ale też niemieckie nazwy substancji aktywnych różnych smakołyków. Nie tylko opio, ale też starych antyhistamin, benzo i różnych zamulaczy.

Zapraszam do zabawy.
Ja zacznę:
1. prometazyna
nazwa handlowa: Promethazin-neuraxpharm
to co powinno byc po łacinie: Promethazinhydrochlorid
2. Tlidyna
nazwa handlowa: Tilidin, Valoron,
to co powinno byc po łacinie: Tilidinhydrochlorid
  • 173 / 9 / 0

i gdzie są takie przybytki? pierwsze słyszę, większe miasta czy raczej jakieś wsie i powiaty?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Narkoarmia w Kazuniu. Rozbrajali ładunki wybuchowe na haju?

Chcieli się odprężyć po niebezpiecznej pracy? Sześciu żołnierzy, w tym pięciu saperów wpadło w ręce żandarmerii wojskowej za posiadanie narkotyków. Sprawą zajęła się prokuratura.
  • 423 / 29 / 0

Bywałem dawniej na szrotach, których nam nie brakuje, jednak nigdy w życiu nie trafiłem tam na leki! Trafiłeś chyba na wyjątkowe miejsce, raczej rzadko zdarza się na tyle głupi szrociarz, żeby wystawiał takie specyfiki.
  • 809 / 16 / 0

Chuj tam. Uprzejmie proszę moderatora o wyjebanie tematu. Bez sensu i przypałowo.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata