ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 14 z 14
  • 1987 / 104 / 0
@colias, a miałeś jakieś wizuale? Bo opis działania pasuje do tej substancji - to co opisujesz to w dużej mierze ten dość nieprzyjemny body load. Może potrzebujesz większego dawkowania, a może słaby sort - cholera wie czy to nie degraduje, a vendorzy raczej mieli to co było wyprodukowane 2 lata temu.

Biało-kremowy puder, ale nie pamiętam jak było z rozpuszczalnością. Przy PR rozpuszczalność jest ważna, w sensie żeby aplikować roztwór, który się szybko wchłonie, a nie zawiesinę.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 96 / 1 / 0
Jak wypada porównanie z 5? Dostępne to w polskich rc?
  • 138 / 8 / 0
6-APDB zdelegalizowane
  • 65 / 4 / 0
Za pierwszym razem zjedlismy 20mg w nos 40mg z chlopakami wypity energol zwiekszyl sile i szybkosc bo roznie sie laduja te substancje nawet 3h niektore a z energy drinkiem 1h najpierw bodyload bujalo mi sie w bani helikopter lekki zachwile muza mmmm cos pieknego peak 2-3h i kilkanascie godzin pobudzenia jak to mozna bylo zdelegalizowac jakbybylo legalne a jest mniej toksyczne od MDMA ktore w sumie nie zostalo udowodnione w 100% ,ze jest toksyczne tylko domysly wiem chodzi o seretonine.

Ze niby kardio ale pytam dlaczego w tym kraju czlowiek dorosly za swoja kase kontrolujacy dawke i banie nie moze kupic sobie legalnie 6-APDB jesliby zalegalizowali to znow lekko opodatkowali i pilnowali laboratoria,ktore mimo ze nie kontrolowane mialy dobry towar to zyski do budzetu przerosly by dziure budzetowa a mafia przestalaby istniec bo jakby kazdy mogl to miec i robic pod warunkiem lekkiego opodatkowania i kontroli ,ktora bylaby edukacyjna pilnowala jakosci to bylby raj na ziemi

Dodano akapity -- 909
Uwaga! Użytkownik patrykkutkiewicz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 241 / 6 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: Dewiantka »
Co będzie lepsze do polezenia pod kołderką, dobrej jakości 6apb czy 6apdb?
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1094 / 150 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: WRB »
6APB według mnie.
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"

Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czat ew. hyperwrb@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 14 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.