ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 14 z 14
  • 1988 / 103 / 0
@colias, a miałeś jakieś wizuale? Bo opis działania pasuje do tej substancji - to co opisujesz to w dużej mierze ten dość nieprzyjemny body load. Może potrzebujesz większego dawkowania, a może słaby sort - cholera wie czy to nie degraduje, a vendorzy raczej mieli to co było wyprodukowane 2 lata temu.

Biało-kremowy puder, ale nie pamiętam jak było z rozpuszczalnością. Przy PR rozpuszczalność jest ważna, w sensie żeby aplikować roztwór, który się szybko wchłonie, a nie zawiesinę.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 96 / 1 / 0
Jak wypada porównanie z 5? Dostępne to w polskich rc?
  • 145 / 8 / 0
6-APDB zdelegalizowane
  • 67 / 3 / 0
Za pierwszym razem zjedlismy 20mg w nos 40mg z chlopakami wypity energol zwiekszyl sile i szybkosc bo roznie sie laduja te substancje nawet 3h niektore a z energy drinkiem 1h najpierw bodyload bujalo mi sie w bani helikopter lekki zachwile muza mmmm cos pieknego peak 2-3h i kilkanascie godzin pobudzenia jak to mozna bylo zdelegalizowac jakbybylo legalne a jest mniej toksyczne od MDMA ktore w sumie nie zostalo udowodnione w 100% ,ze jest toksyczne tylko domysly wiem chodzi o seretonine.

Ze niby kardio ale pytam dlaczego w tym kraju czlowiek dorosly za swoja kase kontrolujacy dawke i banie nie moze kupic sobie legalnie 6-APDB jesliby zalegalizowali to znow lekko opodatkowali i pilnowali laboratoria,ktore mimo ze nie kontrolowane mialy dobry towar to zyski do budzetu przerosly by dziure budzetowa a mafia przestalaby istniec bo jakby kazdy mogl to miec i robic pod warunkiem lekkiego opodatkowania i kontroli ,ktora bylaby edukacyjna pilnowala jakosci to bylby raj na ziemi

Dodano akapity -- 909
Uwaga! Użytkownik patrykkutkiewicz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 243 / 6 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: Dewiantka »
Co będzie lepsze do polezenia pod kołderką, dobrej jakości 6apb czy 6apdb?
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 983 / 112 / 0
Re: 6-APDB
Nieprzeczytany post autor: WRB »
6APB według mnie.
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 14 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.