Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
czy ganja łagodzi ból
tak
64
70%
nie
27
30%

Liczba głosów: 91

ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 1 z 7
  • 325 / 1 / 0
czy ganja sprawia że nie czujesz bólu gdy boli cię np ząb, noga, plecy ?
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 3527 / 39 / 0
Nieprzeczytany post autor: WildMonkey »
uważam, że ganja potrafi zmniejszyć małe bóle. Zaobserwowałem, że np wyciśnięcie pryszcza jest mniej bolesne choć pryszczy już dawno nie mam :-D
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 119 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kret82 »
Osobiście mnie się wydaje że ból dokucza w takim samym stopniu tak na trzeźwo jak i na fazie, tyle że się o tym nie myśli. Wkręt może pozwolić zapomnieć o bólu całkowicie z powodu nie wiem, zawiasa czy 100 myśli na sekundę wirujących w głębi umysłu... ale możesz też wkręcić się niechcący w ból, wtedy nie polecam bo wydaje się że boli jeszcze bardziej albo przechodzi na inne części ciała które przecież wcale nie bolą.
Czyli moim zdaniem to absolutnie nie
Uwaga! Użytkownik kret82 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 645 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: dobson »
Lekkie bóle to tak (np. zamiast nospy), ale np. przy leczeniu kanałowym zęba tylko powięksy ból!
Przynajmniej u mnie...
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości"
                                Jean Cocteau
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lakier »
Jak lep cie boli tak fest to niema co jarac bo wtedy czujesz jescze wiekszy taki bol pulsujacy (przynajmniej ja tak mam).. hujowa sprawa dodaj do ankiety jeszce ,,zależy" ;]
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2007 przez Lakier, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Lakier nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 472 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: P-paranoi »
Moim skromnym zdaniem zależy to od człowieka. Nie jeden raz słyszałem, że grasik moglby być zajebisty znieczulaczem. Zawsze się w tym momencie pukam w głowe, bo jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie - ból czuję i to nawet mocniej. Ale zawsze można sie nażreć apapu i zapalic :)
Uwaga! Użytkownik P-paranoi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 325 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: strunaman »
mi osobiście ból głowy, zębów przechodzi tak z 40 sekund po ściągnięciu pierwszej chmury. po co truć się srapapami? :-p ale jak P-paranio powiedział to zależy od człowieka :-)
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 1734 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
moim zdaniem ból po bace nie przechodzi tylko my stajemy sie bardziej tolerancyjni na niego i nie jest dla nas tak uciazliwy.

w sumie wychodzi prawie na to samo.

pozdro
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 807 / 5 / 0
WildMonkey pisze:
uważam, że ganja potrafi zmniejszyć małe bóle. Zaobserwowałem, że np wyciśnięcie pryszcza jest mniej bolesne choć pryszczy już dawno nie mam :-D
podobnie miałem z odciskiem na stopie, na fazie to nawet fajnie sie szło :-)
Wydaje mi sie, że wszystko zależy od receptorów, które są stymulowane bólem. Ból zęba mi po thc nie schodzi, ból głowy to samo, albo już organizm do paracetamolu sie przyzwyczaił.
  • 377 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
na lekki ból głowy trawa jak najbardziej mi pomaga :D
ale na silniejsze dolegliwości generalnie stosuje coś innego, np. koda + trawa uśmierza o wiele lepiej
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.