1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-5-ylo)-2-(metylamino)propan-1-on
Dawkowanie prezentuje się następująco:
Oral
150 - 200 mg poprawa nastroju, dobry humor
200 - 300 mg średnie działanie
350 mg + euforia i empatia na wysokim poziomie
Wciąganie
150 mg brak efektów
250 mg Poprawa nastroju, dobry humor
Ponieważ substancję najlepiej przyjmować oralnie, to czas ładowania wynosi od 15 do 30 minut. Efekty utrzymują się do 3 godzin. Do najbardziej pożądanych efektów można zaliczyć: przeciętna euforia, duża empatia, intensyfikacja wszelkich doznań zmysłowych, duża otwartość emocjonalna, bardzo dobry humor i samopoczucie, łatwość nawiązywania kontaktów. Czasem występują negatywne efekty takie jak: szczękościsk, drżenie rąk, nadmierne pocenie, kołatanie serca. Dawkowanie jest mało ekonomiczne, ale empatia i odbiór muzyki są bardzo przyjemne i przypominają stary metylon i 4-BMC. W porównaniu z 3-CMC i 4-CMC jest to czysta serotoninowa jazda i nie ma żadnego efektu lekkiego strucia lub wystrzału dopaminy. Jednak pod względem dawkowania o wiele lepiej prezentuje się 3-CMC.
Wątpliwe aby ketonowa wersja była lepsza,choć może jednak
Tema juz jest, a sama czasteczka to wariacja wolnej molekuly.
To jak działa ketonowa wersja dowiemy się dopiero jak ktoś napiszę recenzję. O ile w ogóle to się kiedyś pojawi gdziekolwiek.
Kokaina podróżuje przez Atlantyk w bananach. Porty nie radzą sobie z kontrolą
Badania nad psychodelikami blokują przepisy?
Co promieniowanie gamma robi z medyczną marihuaną i jak wpływa na kannabinoidy i terpeny?
Niedorzeczny zarzut z powodu grzybków
31-latek w plecaku miał grzybnię halucynogennej łysiczki kubańskiej, a w mieszkaniu gotowe, już ususzone grzyby tego gatunku. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu do trzech lat więzienia.
Od dziś fentanyl i marihuana niedostępne w receptomatach
Fentanyl i marihuana są na liście substancji, których nie można kupić poprzez receptomaty. Dziś wchodzi w życie rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie środków odurzających i substancji psychotropowych.
Nowe badanie: 60% użytkowników marihuany twierdzi, że dzięki niej pije mniej alkoholu
Czy marihuana może pomóc ograniczyć spożycie alkoholu i zredukować związane z nim szkody zdrowotne? Takie pytanie rodzi się po lekturze wyników nowego badania przeprowadzonego na grupie ponad 23 tysięcy respondentów z Nowej Zelandii. Wyniki wskazują, że 60% osób używających zarówno marihuany, jak i alkoholu przyznaje, że ich spożycie alkoholu spadło po użyciu marihuany. Odkrycie to stawia nowe perspektywy przed polityką zdrowia publicznego, zwłaszcza w kontekście potencjalnej legalizacji marihuany jako narzędzia do ograniczenia szkód zdrowotnych.