ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 41 / 5 / 0
Pełna nazwa chemiczna tego związku to 1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-5-ylo)-2-(metylamino)propan-1-on. Nazwa zwyczajowa jeszcze nie jest ustalona, ale fury-metylon idealnie pasuje do tej cząsteczki. Wzór jest podobny do metylonu, gdzie jeden atom tlenu został zastąpiony grupą metylenową. Właściwości psychofarmakologiczne są też zbliżone do metylonu. Jest to czysto serotoninowy keton, których tak ostatnio brakuje na rynku. Jest mało wydajny jeśli chodzi o dawkowanie, ale tak ma większość serotoninowych ketonów (metylon, butylon, 4-BMC).
bk5mapdb.gif
1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-5-ylo)-2-(metylamino)propan-1-on

Dawkowanie prezentuje się następująco:

Oral
150 - 200 mg poprawa nastroju, dobry humor
200 - 300 mg średnie działanie
350 mg + euforia i empatia na wysokim poziomie

Wciąganie
150 mg brak efektów
250 mg Poprawa nastroju, dobry humor

Ponieważ substancję najlepiej przyjmować oralnie, to czas ładowania wynosi od 15 do 30 minut. Efekty utrzymują się do 3 godzin. Do najbardziej pożądanych efektów można zaliczyć: przeciętna euforia, duża empatia, intensyfikacja wszelkich doznań zmysłowych, duża otwartość emocjonalna, bardzo dobry humor i samopoczucie, łatwość nawiązywania kontaktów. Czasem występują negatywne efekty takie jak: szczękościsk, drżenie rąk, nadmierne pocenie, kołatanie serca. Dawkowanie jest mało ekonomiczne, ale empatia i odbiór muzyki są bardzo przyjemne i przypominają stary metylon i 4-BMC. W porównaniu z 3-CMC i 4-CMC jest to czysta serotoninowa jazda i nie ma żadnego efektu lekkiego strucia lub wystrzału dopaminy. Jednak pod względem dawkowania o wiele lepiej prezentuje się 3-CMC.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 496 / 23 / 0
To może być ciekawe. Ogólnie bk-5MAPB też byłoby ciekawe. Odbiór muzyki na + i empatia. Do mixu z jakimś innym ketonem dopaminowym chyba stworzona.
rchiro the best
  • 4509 / 715 / 0
Zapowiada sie ciekawie czekam na jakies recenzje.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 310 / 5 / 0
A jak efekty wizualne? Przy 5-MAPDB były spore
  • 196 / 7 / 0
Jakieś wiadomości z tripó? dostępny w PL?
Uwaga! Użytkownik Norweski nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / / 0
To prędzej jedna z fantazji tworcy wolnej molekuly bo sadzac po dostepnosci a dokladnie jej braku to nikt nie pidejmuje sie syntezy tego. :nuts:
  • 1475 / 24 / 0
5-MAPBD to był shit na miarę 4-CEC

Wątpliwe aby ketonowa wersja była lepsza,choć może jednak
  • 181 / 22 / 0
5mapdb solo szit. Jdnak w miksach bdb.
Tema juz jest, a sama czasteczka to wariacja wolnej molekuly.
Uwaga! Użytkownik Brainnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4509 / 715 / 0
Z tego co widzę na naszym forum opinie o 5MAPDB są całkowicie rozbieżne. Jedni chwalą i piszą że MDMA like a drudzy krytykują i mówią że gówno.

To jak działa ketonowa wersja dowiemy się dopiero jak ktoś napiszę recenzję. O ile w ogóle to się kiedyś pojawi gdziekolwiek.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.