bk-5-MAPDB

Moderator: Stymulanty

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 40 / 5 / 0


Pełna nazwa chemiczna tego związku to 1-(2,3-dihydro-1-benzofuran-5-ylo)-2-(metylamino)propan-1-on. Nazwa zwyczajowa jeszcze nie jest ustalona, ale fury-metylon idealnie pasuje do tej cząsteczki. Wzór jest podobny do metylonu, gdzie jeden atom tlenu został zastąpiony grupą metylenową. Właściwości psychofarmakologiczne są też zbliżone do metylonu. Jest to czysto serotoninowy keton, których tak ostatnio brakuje na rynku. Jest mało wydajny jeśli chodzi o dawkowanie, ale tak ma większość serotoninowych ketonów (metylon, butylon, 4-BMC).

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]


Dawkowanie prezentuje się następująco:

Oral
150 - 200 mg poprawa nastroju, dobry humor
200 - 300 mg średnie działanie
350 mg + euforia i empatia na wysokim poziomie

Wciąganie
150 mg brak efektów
250 mg Poprawa nastroju, dobry humor

Ponieważ substancję najlepiej przyjmować oralnie, to czas ładowania wynosi od 15 do 30 minut. Efekty utrzymują się do 3 godzin. Do najbardziej pożądanych efektów można zaliczyć: przeciętna euforia, duża empatia, intensyfikacja wszelkich doznań zmysłowych, duża otwartość emocjonalna, bardzo dobry humor i samopoczucie, łatwość nawiązywania kontaktów. Czasem występują negatywne efekty takie jak: szczękościsk, drżenie rąk, nadmierne pocenie, kołatanie serca. Dawkowanie jest mało ekonomiczne, ale empatia i odbiór muzyki są bardzo przyjemne i przypominają stary metylon i 4-BMC. W porównaniu z 3-CMC i 4-CMC jest to czysta serotoninowa jazda i nie ma żadnego efektu lekkiego strucia lub wystrzału dopaminy. Jednak pod względem dawkowania o wiele lepiej prezentuje się 3-CMC.
Rejestracja: 2014
  • 418 / 20 / 0


To może być ciekawe. Ogólnie bk-5MAPB też byłoby ciekawe. Odbiór muzyki na + i empatia. Do mixu z jakimś innym ketonem dopaminowym chyba stworzona.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


Zapowiada sie ciekawie czekam na jakies recenzje.
Rejestracja: 2010
  • 308 / 4 / 0


A jak efekty wizualne? Przy 5-MAPDB były spore
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0


Jakieś wiadomości z tripó? dostępny w PL?
Rejestracja: 2012
  • 7 / / 0


To prędzej jedna z fantazji tworcy wolnej molekuly bo sadzac po dostepnosci a dokladnie jej braku to nikt nie pidejmuje sie syntezy tego. :nuts:
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość