Najbardziej wizyjny dysocjant?

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2131 / 66 / 3

Chyba 3MEO-PCP + DXM będzie najbardziej wizyjne. Ktoś stosował?
  • 2456 / 11 / 0

Samego miksu nie ale na głowę będzie mocno wizyjnie i jak się odprężysz daleko poza ciałem.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Sejm na gazie. „Tu naprawdę można popaść w alkoholizm”

Zdarza się, że pod wpływem alkoholu uczestniczą w sejmowych posiedzeniach, a nawet udzielają wywiadu w mediach. O problemie alkoholizmu wśród polityków się nie mówi, ale to nie znaczy, że go nie ma.
  • 116 / 3 / 0

Na mnie najbardziej wizyjnie działa MXE ew MXE+DXM od 3-MeO-PCP trzymam się z dala po karaniu.
  • 34 / / 0

Pewnie Muscynol. Swoją drogą czy idzie kupić gdzieś tą substancje na rynku RC? Strach eksperymentować z przyrządzaniem muchomorów.
  • 683 / 136 / 0

@up podbijam.
I ciekawe za ile.
  • 2984 / 87 / 0

Zdecydowanie ketamina.

Ach, nie próbowałem szałwii.
  • 118 / 5 / 7

@ Siwus101
Raczej muscymol. Chyba, że muscynol to jakiś inny związek którego nie znam.
Nie wiem czemu jest on zaliczany do dyso a nie do depresantów, skoro oddziałuje na GABA-A ? Jadłem kilkukrotnie muchomora i najbardziej mi to alkohol przypominało.

@ Limitbreaker
Mi po szałwii ciężko jest zrozumieć co to jest wzrok i w ogóle rzeczywistość, więc co tu gadać o wizjach....
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Limitbreaker pisze:
Zdecydowanie ketamina.

Ach, nie próbowałem szałwii.

W sumie to nie masz czego żałować.
  • 2984 / 87 / 0

alchemist pisze:
@ Siwus101
Raczej muscymol. Chyba, że muscynol to jakiś inny związek którego nie znam.
Nie wiem czemu jest on zaliczany do dyso a nie do depresantów, skoro oddziałuje na GABA-A ? Jadłem kilkukrotnie muchomora i najbardziej mi to alkohol przypominało.
swoją drogą Alkohol też dysocjuje, tylko jego depresantowa komponenta przesłania to działanie.
  • 2131 / 66 / 3

Spróbuj DXM + 3-MeO-PCP, ale dopiero gdy MEO cię nie zadowoli.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata