Jak zabezpieczyć żeby psy nie wyczuły?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

jst

Użytkownik nieaktywny
  • 189 / 3 / 0

TenTyp pisze:
Widzieliscie kiedyś policjantów w normalny biały dzień z psem niuchaczem na mieście?
widzieliście. w wawie w metrze non stop chodzą z psami. a czy to był niuchacz czy nie to ja z wyglądu rozpoznać nie umiem :p

• 41 / 2 / 0

dodam że mi właśnie chodziło w szczególności o podróżowanie kolejką miejską, pociągiem, metrem. bo w autobusie czy tramwaju nigdy nie widziałem psiarni z psami. na ulicy zawsze można przejść na drugą mańkę, ale jak zobaczę w pociągu zbliżający się patrol, a do stacji będzie spory kawałek to adrenalinka skoczy...

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

To pierwszy taki przypadek w Europie. Przechwycono okręt podwodny transportujący narkotyki [VIDEO]

Funkcjonariusze National Crime Agency (NCA) z Wielkiej Brytanii brali udział w międzynarodowej operacji przeciwko kartelom narkotykowym działającym w Europie. Służby różnych państw przechwyciły okręt podwodny, który transportował 3 tony kokainy.

• 809 / 2 / 0

jst pisze:
TenTyp pisze:
Widzieliscie kiedyś policjantów w normalny biały dzień z psem niuchaczem na mieście?
widzieliście. w wawie w metrze non stop chodzą z psami. a czy to był niuchacz czy nie to ja z wyglądu rozpoznać nie umiem ]

Nie zawsze to narkopies jest ;-)
nie wszystkie sa wyszkolone do szukania dragow.. tak mi sie wydaje, raz miaem akcje z psem psem hau hau i nic nie wyniuchal :-p

• 351 / 76 / 0

To przedstawmy sprawe inaczej, niuchacze to jest mały procent wszystkich psow w policji. Kiedyś w necie znalazłem ile psów niuchaczy przypada na woj. WLKP. Nie pamiętam ile ale jezeli nawet była to liczba to miała jedynke z przodu i dwie cyfry. Na ulicach chodza z psami-obrońcami zazwyczaj
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2007 przez TenTyp, łącznie zmieniany 1 raz.

• 749 / 3 / 0

Po raz kolejny Ten Typ dobrze mówi. Szanse są znikome aby na ulica spotkać psiaka od nalotów.
Naprawdę jest ich mało. Nie ma co popadać w paranoje widząc wilczurka z patrolem.

• 351 / 76 / 0

O ile mi też wiadomo taki piesek niuchacz nie niucha 24/h na dobe, ale na komende. Komendy wydawane sa we wmiare uzasadnionych podejrzeniach, nie ze pały wyjdą na rynek w pozku i gadają psu zeby szukał. Bardziej obawiałbym się przeszukania na mieście. Z drugiej strony takie prowadzanie psa obronnego mozna wykorzystać bardzo ładnie do znajdowania dragów, wystarczy popatrzeć na reakcje ludzi. Metody policyjne są miejscami tak proste, ze trudno je odgadnąć. A z materiałem po miescie to dobrze chodzić mając skrytke w ciuchach, najlepiej samemu zmajstrowana. Na komendach czaja juz skrytki mass'a czy rydel house'a (swoją droga widzieliscie nowa linie spodni Mass? Nowa skrytka jest, mniejsza od starych kieszonek wewnętrznych ale równie przydatna :D

Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

do skasowania
edytuje dla świętego spokoju i czystego sumienia.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2007 przez czasmija, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1157 / 13 / 0

Takie skrytki sa dobre, ale po kiego H*** o tym mowic glosno? Kazdy ma swoje i czesto przy trzepaniu udaje sie. Inwigilacja jest wcheszobecna, a w internecie to juz w ogole. Tak wiec mysle, ze lepiej edytowac i skasowac odpowiedzi na niektore posty. Zreszta zdecydujcie sami.

@Night, spoko, nie o to mi chodzi:). Apeluje tylko do rozsadku niektorych dla dobra ogolu.

[Kto będzie chciał, ten skasuje (wyedytuje). Trudno żebyśmy cenzurowali forum ;] - przyp. night]
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2007 przez Gargamel, łącznie zmieniany 1 raz.

• 763 / 1 / 0

czy ten wątek nie powinien się czasem znaleźć w innym dziale?

• 809 / 2 / 0

Nie sądzę... :-)
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata