Maść konopna

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 31 / / 0

Czy któryś z Was drodzy marihuaniści miał styczność z prawdziwą, domowej roboty maścią konopną?
Dla mnie jest ona najlepszym sposobem na przyspieszenie procesu gojenia się ran i zapobiegania ropieniu. Poza tym wykazuje działanie przeciwbólowe i polepszające cere.
Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń.
  • 801 / 3 / 0

Są dwa rodzaje maści konopnych. Jedne są otrzymywane z oleju z nasion konopi (siewnej) a drugie z żywicy o wysokiej zawartości kanabidiolu (CBD).

Te pierwsze są absolutnie zajebiste, do kupienia w wielu sklepach online i stacjonarnych, nawet w centrach handlowych (no, przynajmniej jednym). Używam do nawilżania/natłuszczania i jestem bardzo zadowolony.

Ta druga za to nie ma żadnych udowodnionych naukowo właściwości leczniczych. Jeszcze.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Marihuana, kwas i… drobiazgowa księgowość. Skrupulatni handlarze w rękach policji

W trakcie rozpracowywania siatki osób handlujących narkotykami na terenie centrum Krakowa, mundurowi z Komendy Miejskiej Policji wpadli na trop dilerów rozprowadzającego narkotyki wśród studentów.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 99 uczestników Wejdź na czata