Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Witam. Czy ktoś z Was próbował zażywać syntetyczne kannabinoidy, a zwłaszcza JWH-182, doustnie? Jaka dawka przy podaniu p.o. jest optymalna?
Pytam tak z ciekawości. Wiadomo, że działanie pojawi się bardzo późno i zapewne będzie trwało dość długo - ale należy się z tym zawsze liczyć, przyjmując podobne związki doustnie.

Pozdrawiam!
Uwaga! Użytkownik Elkaudylio2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 5 / 0
Koniecznie rozpuść kanna w oleju, albo spirytusie.

Ja rozpuszczałem ur144 w oleju to upload po godzinie, najlepiej na pustowaty żołądek.

Gdzieś czytałem, że roztwory spirytusowe szybciutko się ladują i to zgadzałoby się, bo alko szybko sie wchłania. No ale powszechniej dostępne jest pół kieliszka oleju niż spirtu heh

Pamiętam jak kiedyś wypiłem przed pójściem spać olej z urkiem i zapomniałem o tym... zdziwiłem jak zacząłem jakieś obawy łapać i wogóle co sie dzieje, taki bad trip, ale jak przypomniałem , ze to ur od razu relaks się włączył
  • 1456 / 19 / 0
Przy JWH-307 dawkę zwiększałem 2-3x względem dawki do waporyzacji. Nie potrzebowałem żadnego oleju ani spirytusu, po prostu jadłem proszek i popijałem wodą. Wchodziło kilka godzin, w zależności od tego czy żołądek był pusty czy pełny. Faza trzymała do 12 godzin. Myślę, że z JWH-182 będzie podobnie, dla pewności może faktycznie wymieszaj z tym olejem i zacznij od niższych dawek.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 245 / 2 / 0
pod jezyk proch,szybko laduje sie
Dam klony lub xanax za amp super jakości
  • 904 / 75 / 0
Tzn ile mniej wiecej tak wedlug zegarka? Smak pewnie nie zachwyca?
  • 23 / 1 / 0
W jakich dawkach działa doustnie/pod język? I faktycznie działa kilka- kilkanaście godzin?
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.