5-MeO-aMT

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji piątej – np. 5-MeO-DMT, bufotenina lub ibogaina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 57 Strona 5 z 6
Rejestracja: 2009
  • 157 / 1 / 0

Może ten sklep za granicą siedzi. Jest legalna w PL.
Rejestracja: 2009
  • 1586 / 4 / 0

Ja dziś zjadłam 7,5 mg, póki co czuję rozjaśnienie kolorów i lekkie mdłości. Zobaczymy, co będzie dalej.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
Rejestracja: 2010
  • 397 / / 0

O której?
Rejestracja: 2009
  • 1586 / 4 / 0

Zjadłam gdzieś o 16 .
Potem oczywiście było mocniej, ale nie wiem, czym ludzie tak straszą, dla mnie to lajtowa tryptamina. Bodyload był, ale ani trochę nie dorównywał temu, po 2c-p. Dziwna sprawa, że podczas ładowania się substancji miałam same mdłości, a zaczęłam wymiotować dopiero przed północą. Ale ja ogólnie bardzo się wystraszyłam tego, co piszą w tym temacie, podczas fazy wszystko kojarzyło mi się z wymiotowaniem i chyba to w końcu do siebie przyciągnęłam.
Efekty wizualne podobne do tych po 2c-p, ale mniej ładne. Myślenie takie typowe tryptaminowe, czuć oddychanie przedmiotów. W sumie ta substancja działa jak połączenie LSA i 2c-p.
Poza tym świetnie się oglądało Las Vegas Parano, cały czas mi się wydawało, że to ja mam taką niesamowitą fazę jak Raoul Duke.
Może spróbuję kiedyś ją wziąć z lepszym nastawieniem, bo wczoraj byłam wyjątkowo źle nastawiona, ale chłopak mnie namówił.
Rejestracja: 2010
  • 2338 / 4 / 0

To chyba jadlem co innego. Dla mnie to 'tryptaminowego' myslenia tu nie ma. Ja sie czulem trzezwy po tym. Wizualnie srednio. Bodyloadu i ogolnie rzecz biorac wjazdu na organizm raczej nie ma co do ostrzejszych fenek porownywac, ale na tle tryptamin (tych 5-meo tez) wyglada to nie fajnie. Z lsa to ja nie widze zadnych podobienstw. IMO nie jest to warte zachodu, przy takiej ilosci zwiazkow jaka jest dostepna.
Rejestracja: 2010
  • 397 / / 0

Poza tym, 5-meo-amt powinno być chyba białe albo żółtawe, ale na pewno nie zielone. Ktoś spierdolił syntezę czy tak zdegradowało?
Na tripie miałem pustkę w głowie, wizualnie faktycznie średnio, ale za to ogromna empatia, zwłaszcza przy oglądaniu filmów.
Rejestracja: 2009
  • 1586 / 4 / 0

Znaczy myślenie było "tryptaminowe" w porównaniu z 2c-p, ale wizualizacje były właśnie podobne do fenetyloalamin, zwłaszcza to, że wszędzie widziałam takie 2c-p-kowe ząbki, gałązki... albo miałam flashback'a. Z LSA skojarzyło mi się głównie oddychanie przedmiotów. Ale może też nakręciłam się przez Las Vegas Parano... EJ, ale czy w tym filmie naprawdę wszystko tak oddychało, czy to była moja faza? xD
Ja w ogóle nie jadłam proszku, tylko papierek.
Rejestracja: 2012
  • 536 / 2 / 0

Dobrze rozumiem, że to coś w stylu 25x-nobome? Taka zabaweczka do uprzyjemnienia wyjścia gdzieś, nie żaden normalny psychodelik?
Rejestracja: 2011
  • 162 / / 0

Ja chyba przesadziłem na pierwszy raz
Zazwyczaj biorę takie życzy jak feta albo mefedron
Nawet piksów za bardzo nie lubię
Kupiłem 5 meo amt w opakowaniu była jedna kapsółka wielkości takiego małego tik taka
Wziełem to na raz około godziny 16 teraz mam 21:30 czuje tylko otępienie tak jakby
Jest mi w huj gorąco ale ani halucynacji ani nic nie ma.
Przez to ogólne wyczerpanie wogóle mi się nie podoba.
Wie ktoś może jak zbić tą nieprzyjemną bombę ?
Może zimna kompiel?
Rejestracja: 2011
  • 80 / 1 / 0

bizzon
Tak na przyszłość - jak czujesz, że jest Ci mega gorąco to koniecznie bierz zimną kąpiel - nie wzięcie może prowadzić do przegrzania organizmu a w konsekwencji śmierć części neuronów.
Posty: 57 Strona 5 z 6
Wróć do „5-podstawione”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości