Poradnia leczenia bólu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1169 / 7 / 0

A po co sie pierdolić w latanie po lekarzach.
Ogarnij sobię ćfiarę "zajebistego polskiego brudaska" i bóle przejdą RAZ, DWA !
  • 982 / / 0

heheh koleżanko to jest Polska nie Usa tu się ćpa, pije i się żyje,tu do doktor dupy za dolary ci nie da
witaj w Polsce fajnie ze wróciłaś witamy nowego obywatela

pozdrawiam cie mocno kochaniutka ,nie sprawdzaj narazie odlotu lotu,spierdalam ogladac serial :-)

to takie polskie zajebać się jak prosiak i włączyć tv i zasnąć przed nim zdychać i rano przed nim rano wstawać

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

W tym cały problem tkwi, że mnie zawsze ciągnęło do opioidów. Jestem już w nie wpakowana. Jestem w ciągu od ponad roku i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez nich. Był ciągi na kodeinie, Tramalu i morfinie. fenta próbowałam 3 lub 4 razy i z tych wszystkich smakołyków najbardziej lubię oxy. A tak na marginesie to ogólnie jak mnie plecy bolały to paracetamol mi pomagał zawsze ;). Oxy to dla przyjemności po prostu go bardzo lubię. Nie wiem jak sobie poradzę jak nic z tą poradnią nie wypali ;/.
Naprawdę nikomu z tego forum nie udało się wyciągnąć leków poprzez poradnie leczenia bólu??
  • 673 / 98 / 0

to jest rozowa recepta, tu sciema nie przechodzi. w usa tez dostawalem oxy, tez na sciemniane bole a tu tylko tramal, a i tak kombinowali zeby mnie zdjac jak najpredzej, wiec do helu wrocilem.
  • 577 / / 0

w poradni leczenia bólu szczęscia bez konkretnych papierków nie szukaj, ja wiele opio kołowałem ale nigdy nie tam.... Jak tam lekarz jakis których zwiedziłem w zyciu mnostwo psychiatrów itp zamiast tego czego chciałem wypisywał skierowanie tam to wiedziałem że już u niego jestem spalony i uderzałem do innego... Jak masz dobrą bajerę idz normalnie do psychiatry od uzależnien i powiedz że jestes od tego uzależniona i chcesz z tego zejsc byłas w osrodkach nie pomagały chcesz cos w zastepstwie lub zmniejszac dawki lub cos innego niebede ci tu sypał przykładami.... rób jak chcesz ale tam nie idz to niema sensu... zawsze cos wymysla zeby ci nie przepisac... Witaj w Polsce tu się trzeba nalatać i nagłowkować żeby baniować... Acha i tak napisze odrazu żeby było jasne Nie Pisać Do Mnie Propozycji Tego I Tamtego Bo Nic z Tego A Już Te Maile Na Skrzynce O Tych Sprawach Mnie Wkurwiają Tyle... Adijos.
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Od rodzinnego tylko tramal mogę ale czuję, że ja po ciągach oxy albo morfinowych nie zadowolę się Tramalem ;/. Stąd moja determinacja by spróbować z tą poradnią leczenia bólu. Kaamil dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi ;). Jak nic nie wyjdzie z tą poradnią to będę uderzała w psychiatrów.
  • 656 / 8 / 0

patrzę, czytam i się nadziwić nie mogę. oxy na ściemę ? u nas ? w Polsce ? HAHAHA
brałn albo ośrodek
  • 577 / / 0

u dobrego psychiatry od uzależnien wyciągałem... Ale tylko raz zawsze wolałem Majke...Wszystko sie da tylko jest trudniej ale nie że się nie da...
Użytkownik zbanowany
  • 140 / / 0

jak sobie taki papier zalatwic? wystarczylo by chodzic po lekarzach i mowic ze ma sie bole kregoslupa czy trzeba miec jakis powazny wypadek za soba i to szpital wypisuje?

ooo

Użytkownik nieaktywny
  • 1244 / 3 / 0

kilka srub w kregoslupie wystarczy
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata