pFPP

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 231 / 1 / 0

w każdym bądź razie wtedy jeszcze moja tolerancja na stimy była prawie zerowa, dostałem to jako próbkę skądś tam i myśle jak dla początkującego ćpuna ta substancja może być czymś ciekawym, nie czułem się w każdym bądź razie zmęczony, a towarzysz który ze mną "zajadał" większość dnia wieczorkiem był też ładnie nastukany co ja (do dziś jak go spotkam to czasem się śmiejemy z tego co się wtedy działo, jebany siedział do 2 w nocy od 22 na kanapie koło śmietnika i gadał przez telefon ze swoją dupą, totalne odcięcie od rzeczywistości z dobrą empatią), ale dopiero po mixie z browarkiem i THC zaczęło dawać te ciekawe efekty coraz bardziej. Potwierdzam, że w mixach się ciekawie sprawdza!
  • 248 / 2 / 0

Ma ktoś jeszcze jakieś zapasy tej substancji ? %-D

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana może zwiększyć ryzyko depresji?

Kontakt z marihuaną w nastoletnim wieku może znacząco zwiększać ryzyko depresji i myśli samobójczych u młodych dorosłych - piszą w przeglądowej pracy na łamach czasopisma "JAMA Psychiatry" naukowcy z McGill University i University of Oxford.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata