BTW całkiem dobrze pomaga na skręcie, ze 100 - 200 mg + alko lub 2m2b i można zasnąć na godzinkę i tak w kółko xD a nad ranem to już nawet ze 3h błogiego przynoszącego ulgę snu się trafia :)
ungabunga pisze: Mam jeszcze tylko pytanie czy jak rano wziąłem perazyne na zjazd z koko bo serducho nawalało to czy po jakiś 3-4 godzinach mogę przyćpać fete lub bufedron? A potem znowu pernazyna na zjazd po wieczornym wąchaniu?
Na starość wyjdzie hehe :emo:
zaznaczyłem też oczywiście, że mam mózg zniszczony metamfetaminą
a nuż wpiszą to do ulotki
Teraz biorę perazyę tylko na sen w dawkach 0.1-0.2g. Czasami do tego browar, generalnie świetnie się spisuje, miły sen i dobre samopoczucie następnego dnia. Idealna po dyskotece, po prostu wyłącza działanie fety. Brałem kiedyś chlorprothixen, Perazyna jest o niebo lepsza.
Perazyne przepisywał mi jeden lekarz zawsze przy odstawce alko co nic nie pomagało, nie wiem co się uparł, może dlatego, że zczaił moją skłonność do benzo :-D
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjaustralia.jpg)
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów
Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/robert-rutkowski00.jpg)
Terapeuta uzależnień: Zielsko ma konsekwencje w następnym pokoleniu
Na oczach Roberta Rutkowskiego, terapeuty uzależnień, zmieniła się rzeczywistość wokół substancji psychoaktywnych w Polsce. Ekspert opowiedział, co działo się za kulisami tej zmiany. - To miało swoją cenę, która mnie wtedy przeraziła - powiedział wprost.