Obrazy przedstawiające wasze tripy

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1586 / 2 / 0

Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

Ostatnio zmieniony 07 września 2012 przez ..::Abli::.., łącznie zmieniany 2 razy.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
  • 284 / 1 / 0

• 4843 / 237 / 0

Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

Sem,
Twoje kojarzą mi się z moimi odczuciami po większych dawkach DXM. Dużo deksa?

sem

• 809 / 21 / 0

Raczej dużo.
Świat dexa zazębia się w pewnym momencie ze światem kwasowym.
Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

Zgadza się. Ale nie obchodzą już wtedy nikogo "obrazki".

sem

• 809 / 21 / 0

No.One są na tych słabszych baniach,ale tworzone są także z umysłu więc być może LSD wyciągło ze mnie także dexowe wszczepy formy..
Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

Nie wiem czy ich nie ma. Wiem, że po drodze tracą na znaczeniu. Nigdy - przez strach - nie złożyłem w ofierze obrazów z którymi się utożsamiam. Nigdy nie umarłem do końca.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata