Objaw: 'olowiany beret' czyli ucisk glowy.

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 6 / 0

Tylko pamiętaj, że do efektów dexa doliczyłem dekstrorfan(który jest blokerem wapniowym). No i większość stymulantów jest słabymi agonistami sigma.Moim zdaniem udział ma głównie działanie adrenergiczne i serotoninergiczne.Działanie agonistów sigma:hipertonia, przyspieszenie oddychania, tachykardia, rozszerzenie źrenic, działanie przeciwkaszlowe, dysforia bądź euforia zależnie od osoby.
Użytkownik zbanowany
  • 13 / / 0

Po deksie tez czuć te "pulsowanie w rytm serca".
To gówno jst gorsze niz migrena :/

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Poszukiwani testerzy MDMA. Jacyś chętni?

Tym razem niezawodni naukowcy badać będą… testery wykrywające MDMA. Sprawdźcie, gdzie się zgłosić.
  • 3 / / 0

Ja również zaobserwowałam ten efekt po dexie, szczególnie po mocnych dawkach i na bad tripach. Ucisk głowy najsilniejszy był zwykle na samym czubku lub czole. Do tego dochodził dex face - pasujący idealnie do Waszych opisów betonowej twarzy.
  • 407 / 1 / 0

Każdy z Was szuka. :-) Takie czy inne receptory, substancje, oddziaływanie na określone organy. Tylko po co ? Nie trzeba samemu sobie robić problemu i nie trzeba będzie potem szukać rozwiązania.

Takie proste a jednocześnie trudne. :-)

Dla mnie (jestem trochę pojebany) to i tak wygląda na pisanie z różnych kont przez tą samą osobę lub kilka osób. Być może nie potrzebnie doszukuję się jednakowych powodów i celów. Takie skrzywienie zawodowe.
  • 488 / 4 / 0

Parę razy po paleniu miałem powyższy objaw, głównie jak się przepalałem na umór. Raz po takim przepaleniu miałem uczucie w skroniach jakby ktoś wbijał mi gwoździe, był to strasznie mocny, kłujący ból promieniujący od skroni po zatoki. Bardzo się wtedy przestraszyłem, zacząłem polewać się zimną wodą i po paru minutach przestało. W całej karierze jaracza zdarzyło mi się to tylko raz ale nigdy tego nie zapomnę.
  • 65 / / 0

ja mialem ostatnio po hoffmanie(tylko ze bardziej stymulancyjny karton z nuta psychodeli ale minimum wizuali, swoja droga szkoda ze na blotterze z hoffmanem:E) + prawdopodobnie metylonie ze mnie leb w ten sposob jak na mega kacu boli tylko, ze intensywniej:/ i stale bez przerwy przez jakies 2-3 godziny zaraz po tym jak sie nakrecil. a potem powoli slablo az przestalo
najgorsze jest to ze nawet wiadro praktycznie wogole nie pomagalo :/
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Morbid Angel pisze:
Każdy z Was szuka. :-) Takie czy inne receptory, substancje, oddziaływanie na określone organy. Tylko po co ? Nie trzeba samemu sobie robić problemu i nie trzeba będzie potem szukać rozwiązania.

Takie proste a jednocześnie trudne. :-)

Dla mnie (jestem trochę pojebany) to i tak wygląda na pisanie z różnych kont przez tą samą osobę lub kilka osób. Być może nie potrzebnie doszukuję się jednakowych powodów i celów. Takie skrzywienie zawodowe.
Chwali sie koledze autodystans.

I wyglada na to, ze kolega jest wystarczajaco mocny i madry zeby nie trzeba wobec niego stosowac zadnych handicapow. W skrocie: mozna sie nie pierdolic z odpowiedzia bo nie trafilo na sierote zyciowego ktory sie obrazi albo potnie.

A wiec: Morbid. Rada jest gowniana od poczatku do konca. Musiales chyba zauwazyc na jakim forum jestes. Ludzie (i nie tylko) odurzaja sie przynajmniej od czasow Marka Aureliusza i wiekszosci mimo wszystko to sluzy. Na tym forum sa glownie tacy. Poza tym - generalniee zasada 'skoro cos generuje problem, to zamiast zastanawiac sie jak sobie z nim poradzic nie rob tego czegos' jest hujowa tak. ZE bardziej byc nie moze. Wiekszosc sensownych aktywnosci generuje jakies problemy i ma jakies koszty. Twoja metoda to czysty Kononowicz.

Natomiast Twoje podejrzenie ze ktos sie tu cybermultiplikuje jest ciekawe. Dwa instynktowne pytania, ktore powstaja od razu w kontrze brzmia: komu by sie chcialo oraz po jakiego huja. No i nie jestem szczegolnie biegly w IT ale chyba mozna to jakos sprawdzic, nie tylko przez IP.

Niemniej, wielu dyskutantow ma historie postowania kilka lat wstecz. Ja tu jestem swiezutki. I po co ktos mialby czekac iles lat zeby rozgrywac rozszczepienie osobowsci w kompletnie niszowej dyskusji?

A moze skrzywienie zawodowe przyslonilo Ci najprostsze rozwiazanie, w stylu: istnieja ludzie ktorzy lubia cos zmajstrowac w ukladzie nerwowym od czasu do czasu i chcac zachowac plusy zastanawiaja sie jak ograniczyc minusy? Nie wszystko musi miec siedemnaste dno:)
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Aha, Morbid. W jednym masz na pewno racje.

Cel jest chyba jednakowy rzeczywiscie.

Jest nim: jak najwiecej zyskac czujac sie fajnie i zaplacic za to najmniej czucia sie niefajnie.

Ale co z tego? Taki cel mozna przypisac zdecydowanej wiekszosci zdrowej ludzkosci. Czy to oznacza, ze to jedna osoba?
  • 407 / 1 / 0

Moje skrzywienie rzeczywiście jest może "na wyrost", tyle, że nie będę nigdy miał pewności co do intencji innych ludzi. Dlatego wspomniałem, że jestem lekko pierdolnięty. Na trzeźwo też.
Użytkownik zbanowany
  • 13 / / 0

JNa pulsujący czerep najlepsza aspiryna (jeśli to ciśnieniowy ból głowy - ostatecznie jak nie przechodzi dodatkowo ibuprofen).
Parasyf jakos nie jest w stanie sobie poradzić z tym dyskomfortem.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata