Oasis x Lowryder foto-Growlog :D

Moderator: Konopia

• 867 / 2 / 0

Światełko obniżyłem :)roślinka zaczyna wydzielać leciuteńki zapach gdy się ją powącha ;)
Forumje się nowy szczyt, co zauważyłem po tej nocy, i zaczynam powoli myśleć o FIM'owaniu.
Co wy o tym? ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

jak możesz załacz aktualną fotke.. a co do FIM-a.. to ja bym jescze poczekał! roślinka jest jeszcze za młoda.. za jakieś 1-2 tyg najwcześniej...

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Druga partia medycznej marihuany trafiła do Łodzi

W łódzkiej hurtowni pojawiła się druga partia medycznych konopi. W związku z tym od tego tygodnia surowiec ma znów trafić do aptek. Zła wiadomość jest taka, cena za gram medycznej marihuany się nie zmieniła.

• 867 / 2 / 0

Zmiany z wyglądu są minimalne, pojawiły się preflowery między łodyżkami liści chyba... ale widac je pod lupą

• 867 / 2 / 0

Dzisiaj jade w teren po ćpanie :)
A mianowicie do Zakopca ;P
I niebęde kontynuował growlogu do niedzieli(czyli aż wróce :) )
Wtedy dam fotki nowe :)
PS. Plant coraz intensywniej pachnie, i widze takie jakby włoski podłuzne między łodygami :) jednak niesą jeszcze duze

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

"widze takie jakby włoski podłuzne między łodygami" po 2 i pol tygodnia ? nie sadze. mam ta sama odmiane z tego samego sklepu od 18stego marca w szafie i jeszcze mi sie nic nei dizeje . moze chodzi ci o to co bedize galeziami ? wez nagnij krzaka metoda spinaczy (opis na haszysz.com) naprawde dobry sposob polecam.) jak ci jebie roslina ? mi na poczatku pizgala nito babka nito truskawkami... teraz neiw iem bo oprocz niej mam 4 skunk1 i 4 indica prde. wiec ogolnie smierdzi. sory za odbijana od tematu ale taka wkreta weszla...

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

no halloo gdzie te fotki nowe ??!!

• 867 / 2 / 0

Teraz to growlog mozna w dupe wsadzic! kurwaaa :( starzy mi wyjebali roslinke do smieci, a wczesniej po rozrywali na male kawalki. ale niedjae za wygrana zamowilem 10 nasionek MJ roznych indoor ;) a poki co mam salvie i kaktusy :)

• 21 / / 0

nie ma lekko ze starymi, ostatnio mialem nalot rodziny dziewczyny (rymy nieplanowane), tydzien stresu, i blokowania drzwi, ale sie udalo, albo moze woleli nie wiedziec:), w kazdym razie chyba warto na samym poczatku sie przygotowac na wszelkie mozliwosci i nawet w razie czego sie zabezpieczyc i zapewnic sobie pomieszczenie tzw. ewakuacyjne, czyli jak nalot, to chowasz rosliny i masz spokoj
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata