Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Czy mikrodawkowanie, czy też praca na większych dawkach z grzybami psylocybinowymi ma jakieś negatywne skutki np. na nasz układ pokarmowy? Czy długoterminowe mikrodawkowanie może uszkodzić narządy? Miałam kiedyś chorą trzustkę i zastanawiam się, czy microdosing może jej zaszkodzić. Czy znacie inne skutki uboczne, nie mówię tutaj o potencjale do uaktywnienia chorób psychicznych, chodzi o wpływ na nasze fizis, a nie psyche.
NA KOŃCU I TAK WSZYTKO BĘDZIE DOBRZE.
  • 3106 / 588 / 0
Podobno odradzane jest jedzenie jadalnych borowików, prawdziwków i innych spożywczych odmian i mieszanie ich z alkoholem, chodzi najprawdopodobniej o wątrobę, podobnie halucynki też mogą mieć znaczący albo jeszcze większy wpływ na tą całą wątrobę, no ale dużo rzeczy na nią szkodzi, niekoniecznie tylko używki.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 3 / / 0
Zaczynam więc pić hebatkę z ostropestu ;)
NA KOŃCU I TAK WSZYTKO BĘDZIE DOBRZE.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.