Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 163 • Strona 17 z 17
  • 2524 / 206 / 0
Probowałem ostatnio nowego Hempa Bluberry. Bardzo dobrym lepszy od GN. Ma ktoś porównanie co się bardziej opłaca, owy shot ok 75 zł starcza mi na ok 5 razy czy susz dekarboksylowany 50g ok 30 PLN? Taka dawka to suszu to pewno 1-2 makumby?
  • 176 / 26 / 0
Ile te green outy wytrzymują w lodówce jak i w temperaturze pokojowej po otworzeniu?
  • 375 / 202 / 0
Pewnie długo, skoro są konserwowane sorbinianem potasu. Nie będę zdziwiony, jeżeli w lodówce poleży tygodniami i nadal będzie dobry. Oczywiście o ile zawartość butelki nie będzie miała kontaktu ze śliną, taki szot walony z gwinta pewnie wytrzyma znacznie krócej.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
ODPOWIEDZ
Posty: 163 • Strona 17 z 17
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.